Dni otwarte w salonach Nautilus

Salony audio Nautilus, mające swe siedziby w Warszawie i Krakowie, zapraszają na dni otwarte, które odbędą się w dniach 31 stycznia - 2 lutego. W tym czasie zaprezentują aż cztery nowości ze swoich ofert, a konkretnie urządzenia marek Accuphase, Avantgarde Acoustic i wkładkę gramofonową Fuuga.

Dodano: 24 styczeń 2019

To, że jakość produktów Accuphase ewoluuje, nikomu mówić nie trzeba. Warto jednak sprawdzić, jak wielki dorobek zebrała firma przez 40 lat swojego istnienia. Specjalnie dla pasonatów dobrego dźwięku i fanów marki Nautilus zorganizuje pierwszą w Polsce prezentację najnowszego, topowego wzmacniacza zintegrowanego, oznaczonego symbolem E-480.

Urządzenie dysponuje imponującą mocą i ma bardzo realistycznie odwzorowywać dźwięk. Odpowiadają za to bardzo niskie zniekształcenia oraz bardzo wysoki współczynnik tłumienia, a także, co bardzo istotne, praca układu regulacji wzmocnienia AAVA - który jest autorskim rozwiązaniem Accuphase`a.

Czytaj również testy urządzeń Accuphase

Accuphase E-480

Accuphase E-480

To jednak nie wszystko - integra stanie w szranki z najnowszym  systemem dzielonym składającym się z przedwzmacniacza C-2150 oraz stereofonicznej końcówki mocy, modelu P-4500. Również i te komponenty stanowią najnowszy konstrukcyjny dorobek firmy.

W ramach kolejnej premiery odbędzie się prezentacja najnowszych kolumn tubowych niemieckiej firmy Avantgarde Acoustic. Kolumny Uno Fino XD to istota linii głośnikowej UNO, zaklęta w nowym punkcie wyjścia dla klasycznych głośników tubowych Avantgarde Acoustic.

Czytaj również testy kolumn głośnikowych Avantgarde Acoustic

Accuphase E-480 - wnętrze

Accuphase E-480 - wnętrze

Miłośnicy czarnego krążka zapewne będą usatysfakcjonowani z prezentacji absolutnie topowej w skali światowej wkładki gramofonowej japońskiej marki FUUGA, która od chwili debiutu rynkowego zebrała wiele pochlebnych opinii specjalistów oraz audiofilów na całym świecie. Uwaga, ta prezentacja odbędzie się tylko w Krakowie.

W ramach dni otwartych odwiedzający będą mogli kupić specjalnie przygotowane systemy audio w atrakcyjnych cenach.

Nautilus WARSZAWA: ul. Kolejowa 45

Nautilus KRAKÓW: ul. Malborska 24

Źródło: Nautilus

Newsy sprzętowe

Końcówka mocy Musical...

Kolejna nowość od Musical Fidelity. Tym razem na nasz rynek wchodzi końcówka mocy stereo, ...

Druga generacja kabli...

Wireworld wprowadza do sprzedaży drugą generację kabli Ethernet. Nowa seria 8 ma gęstszy, ...

Amplituner AV z 4K Denon AVR...

AVR-X3600H - takim symoblem Denon oznaczył swój najnowszy 9.2 kanałowy amplituner AV serii ...
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Dodano: 8 lipiec 2019
W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz...
Odsłuchy wzmacniacza lampowego Little Dot MK3 w ofercie Q21

Odsłuchy wzmacniacza lampowego Little Dot MK3 w ofercie Q21

Dodano: 4 lipiec 2019
Salon audio-video Q21 z Pabianic zaprasza na odsłuchy słuchawkowego wzmacniacza lampowego Little Dot MK3.
Zestaw do czyszczenia winyli i igły gramofonowej przy zakupach w Hifistation

Zestaw do czyszczenia winyli i igły gramofonowej przy zakupach w Hifistation

Dodano: 2 lipiec 2019
Okazja cenowa w krakowskim salonie Hifistation - kupując gramofon 1-Xpression Carbon z wkładką Ortofon 2M-RED, otrzymamy zestaw do czyszczenia i pielęgnacji płyt winylowych oraz igły gramofonowej...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...