Dni otwarte w salonach Nautilus

Salony audio Nautilus, mające swe siedziby w Warszawie i Krakowie, zapraszają na dni otwarte, które odbędą się w dniach 31 stycznia - 2 lutego. W tym czasie zaprezentują aż cztery nowości ze swoich ofert, a konkretnie urządzenia marek Accuphase, Avantgarde Acoustic i wkładkę gramofonową Fuuga.

Dodano: 24 styczeń 2019

To, że jakość produktów Accuphase ewoluuje, nikomu mówić nie trzeba. Warto jednak sprawdzić, jak wielki dorobek zebrała firma przez 40 lat swojego istnienia. Specjalnie dla pasonatów dobrego dźwięku i fanów marki Nautilus zorganizuje pierwszą w Polsce prezentację najnowszego, topowego wzmacniacza zintegrowanego, oznaczonego symbolem E-480.

Urządzenie dysponuje imponującą mocą i ma bardzo realistycznie odwzorowywać dźwięk. Odpowiadają za to bardzo niskie zniekształcenia oraz bardzo wysoki współczynnik tłumienia, a także, co bardzo istotne, praca układu regulacji wzmocnienia AAVA - który jest autorskim rozwiązaniem Accuphase`a.

Czytaj również testy urządzeń Accuphase

Accuphase E-480

Accuphase E-480

To jednak nie wszystko - integra stanie w szranki z najnowszym  systemem dzielonym składającym się z przedwzmacniacza C-2150 oraz stereofonicznej końcówki mocy, modelu P-4500. Również i te komponenty stanowią najnowszy konstrukcyjny dorobek firmy.

W ramach kolejnej premiery odbędzie się prezentacja najnowszych kolumn tubowych niemieckiej firmy Avantgarde Acoustic. Kolumny Uno Fino XD to istota linii głośnikowej UNO, zaklęta w nowym punkcie wyjścia dla klasycznych głośników tubowych Avantgarde Acoustic.

Czytaj również testy kolumn głośnikowych Avantgarde Acoustic

Accuphase E-480 - wnętrze

Accuphase E-480 - wnętrze

Miłośnicy czarnego krążka zapewne będą usatysfakcjonowani z prezentacji absolutnie topowej w skali światowej wkładki gramofonowej japońskiej marki FUUGA, która od chwili debiutu rynkowego zebrała wiele pochlebnych opinii specjalistów oraz audiofilów na całym świecie. Uwaga, ta prezentacja odbędzie się tylko w Krakowie.

W ramach dni otwartych odwiedzający będą mogli kupić specjalnie przygotowane systemy audio w atrakcyjnych cenach.

Nautilus WARSZAWA: ul. Kolejowa 45

Nautilus KRAKÓW: ul. Malborska 24

Źródło: Nautilus

Newsy sprzętowe

Słuchawki Technics EAH-F70N...

Podczas konwencji Panasonic marka Technics zaprezentowała dwa nowe modele bezprzewodowych ...

Amplituner z Dolby Atmos...

Do sprzedaży w Polsce trafi wkrótce pięciokanałowy amplituner Onkyo o symbolu TX-SR393. ...

Gramofony Denon DP-400 i...

Dla wielbicieli białego koloru Denon przygotował swoje najnowsze gramofony, czyli DP-400 ...
Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON Home of Perfection

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON Home of Perfection

Dodano: 18 luty 2019
Warszawski salon Audio-Video HI-TON Home of Perfection zaprasza na premierowe prezentacje kolumn głośnikowych Audiovector R 8 ARRETÉ.
Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Dodano: 13 luty 2019
SVS SB-4000 jest subwooferem o otwartej obudowie i parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Ma sprawdzać się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz...
Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Dodano: 13 luty 2019
Okazja. Teraz kupując kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO z serii MONITOR, otrzymamy gratis słuchawki ULTRASONE. Promocja trwa do końca lutego 2018 r. lub wyczerpania zapasów.
Zobacz także
Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Kolumny głośnikowe Q Acoustics Concept 300

Kolumny głośnikowe Q Acoustics Concept 300

Bazując na flagowym modelu Concept 500, Q Acoustics opracował nową konstrukcję, model Concept 300, która właśnie ma swoj...