Top Hi-Fi & Video Design otwiera salon w Rzeszowie

11 marca 2020 Branżowe

Top Hi-Fi & Video Design poszerza swoją sieć sklepów. Już jutro, 12 marca, w Rzeszowie pod tym szyldem zostanie otwarty pierwszy na Podkarpaciu, a 17. w Polsce, specjalistyczny salon audio-wideo. Najnowszy sklep jest zlokalizowany w pobliżu centrum miasta, przy ul. Reformackiej 1. Będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00 oraz w sobotę od godziny 10:00 do 15:00.

Może Cię zainteresować

Zainteresowani mogą skontaktować się z pracownikami sklepu telefonicznie (17 789 19 89) oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: rzeszow@tophifi.pl. Warto dodać, że najnowszy sklep jest kolejnym punktem odbioru produktów zamówionych przez stronę internetową www.tophifi.pl.

Na klientów salonu czeka bogata oferta urządzeń hi-fi, high-end, kina domowego i nowych mediów. W ciągłej sprzedaży są liczne modele z niemal każdej kategorii cenowej i produktowej – od kolumn głośnikowych, przez wzmacniacze i źródła dźwięku, aż do wszelkiego rodzaju akcesoriów niezbędnych do skompletowania nawet najwyższej klasy systemu stereo lub kina domowego.

W salonie zostało również wydzielone specjalne miejsce, gdzie eksponowane są systemy mini, m.in. kultowej serii PianoCraft Yamahy, a także ekspozycje poświęcone systemom multiroom firm Yamaha i Bluesound. Jest też sekcja poświęcona nowoczesnym urządzeniom Bowers & Wilkins tworzącym linię Formation. W rzeszowskim salonie przetestujemy też wiele modeli słuchawek.

Dzięki funkcjonalnie zaprojektowanemu wnętrzu i profesjonalnie przygotowanej sali odsłuchowej klienci nie tylko mogą zobaczyć swój wymarzony sprzęt audio-wideo na żywo, lecz także porównać go z innymi urządzeniami, a przede wszystkim w komfortowych warunkach ocenić jego możliwości brzmieniowe. Przy wyborze optymalnego rozwiązania ogromnym ułatwieniem są bogata oferta oraz specjalistyczna pomoc doświadczonych ekspertów.

Z okazji otwarcia nowego sklepu została przygotowana specjalna oferta. Cały asortyment objęty jest opcją zakupów ratalnych 50 × 0%. Ponadto klienci mogą skorzystać z promocji, które dostępne są wyłącznie w rzeszowskim salonie Top Hi-Fi & Video Design.

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista lipiec - sierpień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio październik 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu