Indiana Line zaprasza na High End Munich 2024. Początek targów 9 maja

08 maja 2024 Branżowe

Dystrybutor urządzeń marki Indiana Line zaprasza do odwiedzenia ekspozycji marki podczas tegorocznych targów High End w Monachium. Stoiska znają się dwóch lokalizacjach – w Hali 2 (stoisko J06) oraz w Atrium 4.2 (drugie piętro, pokój F231d).

W trakcie targów zostanie zaprezentowana oferta produktowa Indiana Line na czele z najnowszymi kolumnami z topowej serii Diva oraz premierowymi modelami z linii Tesi. Wystawa statyczna w hali zostanie uzupełniona o odsłuch w Atrium, gdzie przygotowano prezentację-niespodziankę.

Targi rozpoczynają się w czwartek 9 maja od godz. 10.00 i zakończą się w niedzielę 12 maja o godz. 16:00, przy czym czwartek na monachijskich targach przeznaczony jest wyłącznie dla partnerów handlowych.

Czytaj również nasze testy kolumn głośnikowych Indiana Line

Szczegóły ekspozycji Indiana Line

Na tak prestiżowej imprezie, jaką niewątpliwie jest High End Munich 2024, nie mogło zabraknąć flagowej linii kolumn, czyli Diva. Modele Diva 3 i Diva 5, bo o nich mowa, zadebiutowały na rynku w ostatnim kwartale ubiegłego roku i rozpoczęły nowy rozdział w historii marki Indiana Line.

Na High End Munich 2024 będzie można też zobaczyć kolumny głośnikowe z nowej odsłony serii Tesi, które miały swoją premierę całkiem niedawno, bo pod koniec marca bieżącego roku. Tworzą ją modele podłogowe Tesi 5 i Tesi 6, podstawkowe Tesi 2 i Tesi 3 oraz głośnik centralny Tesi 7.

Czytaj również: Pięć nowych kolumn w serii Tesi w ofercie Indiana Line

Wszystkie zostały udoskonalone względem swoich poprzedników. W nowych konstrukcjach nie brakuje rozwiązań wykorzystywanych w modelach z topowej serii Diva.

Wśród prezentowanych urządzeń znajdą się również kolumny głośnikowe z najbardziej przystępnej cenowo w portfolio serii Nota, potężne modele podstawkowe z serii DJ czy subwoofery z serii Basso. Odwiedzający stoisko Indiana Line zobaczą również głośniki instalacyjne z naszej oferty.

Źródło: Audio Klan

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu