Kup słuchawki lub gramofon Audio-Technica i zaoszczędź do 130 zł

01 października 2020 Promocje i prezentacje

Dziś rozpoczęłą się akcja promocyjna Audio-Technica Cashback. Ogólnoeuropejski zasięg, cztery modele słuchawek, trzy gramofony do wyboru oraz zwrot pieniędzy w kwocie nawet 130 zł - to główne założenia kampanii, która potrwa do końca stycznia 2021 r.

Audio-Technica jest czołowym producentem wysokiej klasy słuchawek, gramofonów, wkładek gramofonowych i mikrofonów zarówno w klasie hi-fi, jak i hi-end. Teraz, kupując wybrane modele słuchawek i gramofonów nie tylko, można zaoszczędzić nawet 130 zł.

Zgodnie z założeniami rozpoczynającej się dziś akcji przy zakupie jednego z czterech modeli słuchawek - ATH-M50xBT, ATH-ANC900BT, ATH-SR50BT i ATH-CKS5TW - lub jednego z trzech gramofonów (AT-LPW30TK, AT-LPW50PB, AT-LP5x) można odzyskać od 65 do 130 zł. Oczywiście w zależności od wybranego modelu.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Gramofon Audio-Technica AT-LP5X
Gramofon Audio-Technica AT-LP5X

W promocji mogą brać udział wyłącznie mieszkańcy jednego z 20 europejskich krajów, w tym Polski. Aby z niej skorzystać, należy w okresie od 1 października 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. kupić jeden z ww. modeli słuchawek lub gramofonów, a następnie złożyć wniosek o zwrot części kwoty określony dla wybranego przez siebie urządzenia.

Wnioski można składać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.cashback.audio-technica.eu.

W celu potwierdzenia zakupu urządzenia do wypełnianego formularza zgłoszeniowego należy dołączyć kopię oryginalnego paragonu lub faktury VAT wystawionej przez autoryzowanego sprzedawcę urządzeń Audio-Technica, np. salon Top Hi-Fi & Video Design, oraz zeskanowany oryginalny kod kreskowy z opakowania produktu biorącego udział w promocji.

Czytaj również testy gramofonów Audio-Technica

Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT
Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT

Dowód zakupu musi przedstawiać nazwę sprzedawcy detalicznego, datę zakupu, nazwę produktu oraz jego cenę, a samo zgłoszenie należy przesłać nie później niż do 14 lutego 2021 r.

Zgodnie z założeniami akcji promocyjnej zwrotu pieniędzy dokona Audio-Technica za pośrednictwem przelewu BACS. Zwrot nastąpi w ciągu 28 dni od daty potwierdzenia przyjęcia poprawnie wypełnionego wniosku.

Każdy uczestnik promocji może ubiegać się o zwrot pieniędzy za maksymalnie pięć produktów, przy czym na wybrany produkt można złożyć tylko jeden wniosek.

  • Bezprzewodowe słuchawki nauszne ATH-M50xBT: 90 zł
  • Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne ATH-ANC900BT: 130 zł
  • Bezprzewodowe słuchawki nauszne ATH-SR50 BT: 90 zł
  • Słuchawki True-Wireless ATH-CKS5TW: 65 zł
  • Gramofon AT-LPW30TK: 110 zł
  • Gramofon AT-LPW50PB: 130 zł
  • Gramofon AT-LP5x: 130 zł

Źródło: Audio Klan

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista lipiec - sierpień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio październik 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu