Soundbar za 1 zł przy zakupie telewizora Samsung Neo QLED na 2022 rok

23 marca 2022 Promocje i prezentacje

Debiutujące na targach CES telewizory Neo QLED na 2022 rok są już dostępne w przedsprzedaży. Kupując najwyższy model, możemy otrzymać w zestawie wybrany model soundbara za 1 zł. Promocja obowiązuje od 22 marca do 3 kwietnia w wybranych sieciach sprzedaży lub do wyczerpania zestawów promocyjnych.

Zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane od 04.04 do 01.05.2022 r. Szczegóły promocji, w tym lista modeli, są dostępne w regulaminie na stronach internetowych organizatorów promocji internetowej oraz na www.samsung.com.

Oferta obejmuje nowe modele telewizorów Neo QLED: QN900B,QN800B, QN700B, QN91B i QN85B, które można kupić zestawie z soundbarami HW-Q700A, HW-Q800A i HW-Q950A.

Zestawy promocyjne są oferowane przez sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Markt, Neonet, X-KOM, salony Samsung Brand Store oraz na stronie samsung.com.

Telewizory Samsung Neo QLED

Telewizory Samsung Neo QLED są wyposażone w najnowsze procesory Neo Quantum oraz technologię Quantum Mini LED zwiększającą skalę luminacji z 12- do 14-bitowej, co tym samym umożliwia lepszą kontrolę nad podświetleniem.

 

Wszystkie modele jako pierwsze na świecie otrzymały weryfikację firmy Pantone ("Pantone Validated"), znanego na całym świecie twórcy systemu identyfikacji barw Pantone Matching System (PMS).

Firma Pantone doceniła wszystkie 20 tegorocznych modeli: 15 telewizorów QLED 4K i 8K, jak również 5 monitorów. Zyskały uznanie w szczególności za wierną ekspresję 2030 kolorów Pantone oraz za nowo dodane 110 tonacji dla odcieni skóry.

Co ważne, telewizory Neo QLED 2022 oferują Tryb Komfort dla Oczu, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu, tonację i poziom niebieskiego światła do otoczenia. Dzięki temu, nawet oglądając film późnym wieczorem czy w nocy, możemy liczyć na optymalne wrażenia.

Najnowsze modele Samsung Neo QLED zostały także wyposażone w udoskonalony Smart Hub, czyli panel sterowania bardziej intuicyjny w użytkowaniu. Wyświetlane treści są przy tym podzielone na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem zainteresowań.

Czytaj również nasze testy soundbarów Samsung

Zestawy promocyjne

Telewizory oferują dźwięk przestrzenny z technologią Dolby Atmos. Wrażenia audio można ponadto spotęgować łącząc telewizor z soundbarem. Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup najwyższego modelu Neo QLED QN900B, otrzymają za 1 zł soundbar Samsung HW-Q950A. Model ten oferuje Wielokanałowy Dźwięki Przestrzenny w formacie 11.1.4, który sprawia, że dźwięk płynie z każdej strony.

W pozostałych konfiguracjach promocyjnych modele QN800B i QN85B będą dostępne w zestawie z soundbarami HW-Q800A, a modele QN700B i QN91B – z soundbarami HW-Q700A.

Warto zaznaczyć, że wszystkie modele soundbarów Q-Serii charakteryzują się doskonałą współpracą z telewizorami Neo QLED. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki obu urządzeń jednocześnie łączą się ze sobą, kierując dźwięk na boki, do przodu i ku górze.

Czytaj również:

Telewizor Samsung The Frame o przekątnej 32"
Samsung prezentuje mobilny projektor The Freestyle
Telewizory i ekrany Samsung na rok 2022

Telewizor i soundbar Samsung

Źródło: Samsung

Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu