Nowa seria słuchawek Monster iSport

31 stycznia 2017 Sprzęt

Wraz z nowym rokiem rynek słuchawek poszerza się o nowe modele marki Monster - słuchawki sportowe stworzone z myślą o ludziach aktywnych.

Monster iSport® Freedom BT

Nauszne słuchawki sportowe Bluetooth iSport® Freedom BT to słuchawki bezprzewodowe o specjalnie wzmocnionej konstrukcji. Powstały ze specjalnego, grubego materiału, który jest odporny na pot, wstrząsy czy też zachlapania. Mają oferować najwyższą jakość dźwięku (Pure Monster Sound) dzięki Bluetooth z Apt-X.

Wbudowane wskaźniki LED informują o poziomie baterii, a panel dotykowy, umiejscowiony na jednej z muszli umożliwia pełne sterowanie muzyką oraz prowadzenie rozmów głosowych. Słuchawki są składane.

Cena: 1099 zł

Słuchawki Monster iSport® Freedom BT

Monster iSport® Victory BT

iSport® Victory BT to słuchawki douszne Bluetooth. Można użytkować je nawet do ośmiu godzin bez przerwy. Oferują dwa specjalne profile dźwiękowe: naturalny oraz klubowy.

Słuchawki wykonano z wygodnego, wytrzymałego i odpornego na pot materiału. Są wyposażone we wkładki OMNITIP™, które dostosowują się do każdego kształtu ucha, i haczyki, dzięku którym w uszach mają się trzymać. Dostępne w kolorach niebieskim, czarnym i zielonym.

Cena: 549 zł

Słuchawki Monster iSport® Victory BT

Monster iSport® Intensity BT

iSport® Intensity BT to douszne słuchawki, które pozwalają słyszeć dźwięku płynące z otoczenia. Zbudowano je z wytrzymanych i elastycznych materiałów, które są odporne na wilgoć (np. pot). Dzięki wbudowanemu akumulatorowi wytrzymają nawet 6 godzin stałego grania. Dostępne w kolorach niebieskim oraz zielonym.

Cena: 449 zł

Monster iSport® Intensity BT

Monster Sport® Achieve BT

Douszne słuchawki Bluetooth. Wykorzystano w nich opatentowaną wkładkę, dzięki czemu mają perfekcyjnie trzymać się ucha i dopasowywać się do jego kształtu. Wykorzystano w nich materiał odporny na pot. Wbudowany akumulator działa do pięciu godzin bez przerwy. Dostępne w kolorze niebieskim, czarnym i zielonym.

Cena: 349 zł

Słuchawki Monster Sport® Achieve BT

Słuchawki Monster iSport® Compete CTU

Słuchawki douszne, przewodowe o bardzo mocnej konstrukcj. Wytrzymałe na wstrząsy i odporna na wilgoć. Są wyposażone w jednoprzyciskowy mikrofon, co umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Aby ułatwić ich przenoszenie, w zestawie znajduje się również dedykowany pokrowiec. Dostępne w kolorach niebieskim oraz zielonym.

Cena: 279 zł

Słuchawki Monster iSport® Compete CTU

Monster iSport® Strive MIC

Douszne słuchawki sportowe, które - mimo płytkiego umiejscowienia gumek - mają nie wypadać z ucha. Dzięki swojej specyficznej konstrukcji łatwe do czyszczenia oraz świetnie izolują od otoczenia. Wyposażono je w mikrofon do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym. Dostępne w kolorze czarnym.

Cena: 229 zł

Słuchawki Monster iSport® Strive MIC

Monster iSport® Achieve

Doszune słuchawki, najtańsze z serii. Wykorzystano w nich specjalny, odporny na pocenie się materiał, oraz specjalną, elastyczną konstrukcję, co ułatwi czyszczenie. Mają wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym. Dostępne w kolorze czarnym, niebieskim oraz zielonym.

Cena: 169 zł

Słuchawki Monster iSport® Achieve

Źródło: Horn Distribution

Może Cię zainteresować
MONSTER testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta wrzesień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu