Audeze Mobius w nowej wersji kolorystycznej Team Carbon

26 lipca 2019 Sprzęt

Audeze wprowadza na polski rynek nową wersję kolorystyczną dla swojego utytułowanego modelu Mobius. Team Carbon dołącza do Team Copper i Team Blue, oryginalnego duetu Mobius, który zebrał ponad milion dolarów w systemie crowdfundingu i sprawił, że Mobius stały się jednymi z najbardziej cenionych słuchawek gamingowych z 2018 r.

Słuchawki wykorzystują materiały pierwotnie opracowane pod kątem zastosowań kosmicznych, które teraz służą magnetycznej technologii planarnej. Dzięki temu Audeze Mobius oferują czysty, precyzyjny i wysokiej jakości audiofilski dźwięk. Są ponadto wyposażone w technologię śledzenia ruchów głowy WAVES Nx tworzącą hiperrealistyczne wrażenia audio 3D.

Audeze Mobius w nowej wersji kolorystycznej Team Carbon

Mobius Team Carbon, podobnie jak Team Copper i Team Blue, wykorzystują personalizowaną funkcję Head Gesture Keybinds. Dzięki niej użytkownicy mogą mapować różne skróty klawiaturowe i makra do odpowiadających im ruchów śledzenia głowy. Na przykład przechylenie głowy w lewo podczas noszenia słuchawek Mobius można w konkretnej grze zapamiętać jako wychylenie się w lewo zza przeszkody. Funkcjonalność ta jest w pełni konfigurowalna i może być wykorzystana do aktywowania różnorodnych działań w różnych grach. Dla tych, którzy po prostu chcą odpalić grę i zacząć zabawę, kilka ustawień pod kątem wykorzystania w grach zostało udostępnionych wraz z aktualizacją do Audeze HQ.

Audeze Mobius Team Carbon

 

 

AUDEZE testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu