Nordost Qpoint Resonance Synchronizer

05 sierpnia 2019 Sprzęt

Do oferty Audio Center Poland, dystrybutora urządzeń marki Nordost, trafił QPOINT Resonance Synchronizer.  Emituje on niewielkie pole, które wpływa na wszystkie rezonanse elektromechaniczne w jego pobliżu, przez co wszystkie rezonują z tą samą częstotliwością.

Może Cię zainteresować

Poprzez synchronizację tych rezonansów QPOINT Resonance Synchronizer może wyeliminować generowane wewnątrz urządzeń szumy elektromagnetyczne, poprawiając koherencję i precyzję czasową, które są tracone nawet w najlepszych systemach high-end.

Aby wykorzystać wpływ QPIONT we wszystkich proponowanych komercyjnie urządzeniach audio, w tym tranzystorowych i lampowych, cyfrowych i analogowych, a nawet aby dopasować efekt do potrzeb konkretnego użytkownika, system ma dwa tryby pracy - Tryb I i II - emitujące unikalne typy pola elektromagnetycznego, podkreślając różne elementy w dźwięku, obniżając poziom szumów. Użytkownik może przełączać między tymi trybami i wybierać rodzaj dźwięku, który mu odpowiada.

QPOINT to system modułowy. Jego efekty kumulują się wraz ze zwiększaniem liczby elementów i w połączeniu z innymi produktami Nordost QRT. QPOINT Resonance Synchronizer gwarantuje, że wszystkie elementy systemu pracują w idealnej harmonii, poprawiając koherencję dźwięku, jego wyrazistość i muzyczną strukturę.

Źródło: Audio Center Poland

NORDOST testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista wrzesień - październik 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio listopad 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu