Planarne słuchawki douszne Audeze LCD-i3

23 sierpnia 2019 Sprzęt

Audeze poszerza swoją ofertę słuchawek o nowy model douszny oznaczony symbolem LCD-i3. Jest on następcą słuchawek iSINE 20 i młodszym bratem LCD-i4. Będzie dostępny we wrześniu.

Audeze LCD-i3 zawierają wiele udoskonaleń w porównaniu do modelu ISINE. Wśród nich znalazły się m.in. magnezowe otwarte obudowy. Maskownica wygląda ponadto identycznie jak w modelu LCD-i4, ale w miejsce złotej siatki Audeze zastosowało srebrną. Konstrukcja słuchawek jest otwarta.

Kolejne ulepszenia można znaleźć w wywodzących się z iSINE 20 przetwornikach, dzięki którym LCD-i3 oferują lepszą rozdzielczość w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Przetworniki o niskiej impedancji wykorzystują opatentowaną cewkę Uniforce™ i układ magnetyczny Fluxor™, pozwalając uzyskać zakres dynamiki na poziomie 130 dB bez słyszalnych, jak możemy przeczytać w informacji prosowej, zniekształceń.

Audeze LCD-i3 dostarczane są z kablem Audeze CIPHER Lightning, kablem Bluetooth (umożliwiającym używanie słuchawek jako bezprzewodowych) i standardowym kablem 3,5 mm.

Czytaj również testy z kategorii Słuchawki

Planarne słuchawki douszne Audeze LCD-i3

Wyposażony w układ Bluetooth 5.0 obsługujący kodeki aptX i aptX HD, moduł Bluetooth CIPHER gwarantuje 24-bitowy bezprzewodowy dźwięk o niskim opóźnieniu.

Audeze LCD-i3 zostały wyposażone w nowe "płetwy" mające gwarantować wygodę i pewność mocowania w małżowinach uszu. Osoby preferujące tradycyjne mocowanie iSINE mogą wykorzystać przeprojektowane pętle wokółuszne, które teraz są zakrzywione do środka wzdłuż tylnej części ucha. Ma to zapewnić dopasowanie do uszu, niezależnie od ich kształtu i wielkości.

Nowe akcesoria są dołączane do każdego egzemplarza LCD-i3 i są w pełni kompatybilne z wszystkimi obecnymi na rynku słuchawkami dousznymi Audeze. Dla użytkowników modeli iSINE nowe akcesoria znajdują się w zestawie odpowiadającym temu modelowi.

Planarne słuchawki douszne Audeze LCD-i3

Audeze LCD-i3 będą dostępne od września br.

Źródło: Audio Klan

AUDEZE testy
Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio marzec 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu