Odtwarzacze strumieniowe Lumin w salonie RMS.pl

25 listopada 2019 Sprzęt

Sklep.RMS.pl wprowadza do oferty wysokiej jakości elektronikę Lumin, w tym najpopularniejsze modele odtwarzaczy sieciowych X1, S1, A1, T2 oraz D2, a także transportu plików U1 mini.

Odtwarzacz strumieniowy Lumin D2 natywnie obsługuje plii DSD i MQA, a przy tym bezproblemowo radzi sobie z odtwarzaniem muzyki z takich aplikacji strumieniujących, jak Spotify czy Tidal. Został wyposażony w przetwornik cyfrowo – analogowy DAC Wolfson WM8741.

Także Lumin U1 Mini to odtwarzacz strumieniowy, który został stworzony po ogromnym sukcesie modelu D2. Urządzenie zostało wyposażone w podobną funkcjonalność, ale kosztuje mniej. Oferuje możliwość upsamplingu i downsamplingu z 44,1kHz do DSD128 i odwrotnie oraz wsparcie dla DSD256.

Lumin X1 to odtwarzacz strumieniowy wyposażony w podwójny przetwornik cyfrowo - analogowy DAC ES9038Pro SABRE. Wbudowany procesor nowej generacji zapewnia odtwarzanie plików DSD512 oraz PCM768. Do budowy urządzenia zostały wykorzystane idealnie zgrane komponenty zestawione w zbalansowane obwody.

Lumin L1 to serwer sieciowy stworzony do przechowywania muzyki przeznaczonej do dowolnego odtwarzacza strumieniowego marki Lumin. Urządzenie nie wymaga zaawansowanej konfiguracji, dzięki czemu jest łatwe w użyciu. L1 jest kompatybilny ze standardem UPnP, jest wyposażone dysk HDD o pojemności 2TB (w opcji również dysk 5TB), wejście Ethernet oraz dwa wejścia USB.

Lumin Audio

Do budowy urządzeń Lumin inżynierowie wykorzystują idealnie zgrane komponenty zestawione w zbalansowane obwody. Te są zamykane designerskich obudowach z anodowanego, szczotkowanego aluminium, chroniących je dodatkowo przed zbędnymi zakłóceniami i interferencjami. Wewnętrzne źródło zasilania zostało skonstruowane tak, by utrzymywać jak najniższy poziom interferencji i zakłóceń.

Urządzeniami można zarządzać za pomocą aplikacji Lumin dostępnej na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS, która natywnie obsługuje serwisy strumieniujące jak Tidal (również z obsługą plików MQA) czy Spotify. Za pomocą aplikacji można wykonywać podstawowe czynności sterujące odtwarzaniem oraz tworzyć i edytować playlisty, katalogować i wyszukiwać muzykę.

Lumin Audio

RMS zaprasza wszystkich zainteresowanych na odsłuchy do swojego salonu w Białymstoku (ul. Hetmańska 33B).

Ceny urządzeń Lumin:

• Lumin L1: 4 690 zł
• Lumin D2: 9 990 zł
• Lumin U1 Mini: 9590 zł
• Lumin T2: 19 990 zł
• Lumin X1: 57 990 zł

Źródło: RMS

Może Cię zainteresować
LUMIN testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu