Słuchawki Bowers & Wilkins PI7 i PI5 True Wireless

21 kwietnia 2021 Sprzęt

Dziś do sprzedaży wchodzą dwa nowe modele słuchawek Bowers & Wilkins True Wireless - PI7 i PI5. Douszne, oferujące wiele inteligentnych i użytecznych funkcji i prezentujące się naprawdę elegancko, a raczej luksusowo.

Słuchawki Bowers & Wilkins PI7 True Wireless

Bowers & Wilkins PI7 True Wireless jest flagową konstrukcją. Model ten obsługuje bezprzewodową transmisję Qualcomm® aptX™ Adaptive z kompatybilnych urządzeń mobilnych, umożliwiając przesyłanie muzyki high-res z odpowiednich serwisów strumieniowych, takich jak Qobuz.

Dzięki bezprzewodowej transmisji 48 kHz/24 bity pomiędzy obiema słuchawkami PI7 wspiera obsługę high-res audio. Te dwie technologie razem czynią PI7 jednymi z nielicznych słuchawek True Wireless, które dostarczają dźwięk w wysokiej rozdzielczości od źródła muzyki aż do uszu użytkownika.

Czytaj również testy słuchawek Bowers & Wilkins

Słuchawki Bowers & Wilkins PI7 True Wireless

Słuchawki Bowers & Wilkins PI7 True Wireless w etui

Bowers & Wilkins PI7 True Wireless skrywają autorskie przetworniki Bowers & Wilkins o średnicy 9,2 mm, wspierane przez wysokotonowe przetworniki "balanced armature", przy czym każdy z czterech głośników systemu (dwa w każdej słuchawce) jest aktywnie zasilany przez własny wzmacniacz.

PI7 wykorzystują również układ adaptacyjnej redukcji hałasu (Adaptive Noise Cancellation), który automatycznie monitoruje, analizuje i dostosowuje się do otoczenia, aby zapewnić najlepsze możliwe wrażenia audio. System ANC jest połączony jest z sześcioma mikrofonami – trzema w każdej słuchawce.

Do słuchawek jest dołączane etui ładujące, które można (za pomocą kabla z wtykiem 3,5 mm lub USB) podłączyć do zewnętrznego źródła dźwięku, takiego jak pokładowy system rozrywkowy. I można zacząć odsłuchy. Etui umożliwia 4 pełne doładowania słuchawek.

Słuchawki Bowers & Wilkins PI7 True Wireless

Słuchawki Bowers & Wilkins PI7 True Wireless

Słuchawki Bowers & Wilkins PI5 True Wireless

Bowers & Wilkins PI5 True Wireless wykorzystują technologię TWS+, gwarantującą stabilną, wysokiej jakości synchronizację słuchawka-słuchawka, i są wyposażone w pojedyncze 9,2-milimetrowe przetworniki Bowers & Wilkins w każdej słuchawce.

PI5 oferują łączność bezprzewodową Bluetooth aptX do odtwarzania muzyki z mobilnych urządzeń obsługujących ten kodek. Udostępniają również tryb przepuszczający dźwięki otoczenia, a dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych. Są także wyposażone w zaawansowany układ aktywnej redukcji hałasu

Z Bowers & Wilkins PI5 True Wireless można korzystać ponad 24 godziny bez dostępu do gniazdka elektrycznego. Dołączone etui z funkcją szybkiego ładowania zapewnia ponadto do dwóch godzin odsłuchu na baterii po zaledwie 15-minutowym ładowaniu.

Słuchawki Bowers & Wilkins PI5 True Wireless w etui

Słuchawki Bowers & Wilkins PI5

Słuchawki Bowers & Wilkins PI5 - detal

Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless - funkcje smart

PI5 i PI7 można skonfigurować za pomocą aplikacji towarzyszącej Bowers & Wilkins. Wykorzystują one prosty interfejs użytkownika - pojedynczy przycisk pojemnościowy, który może sterować wieloma funkcjami - w połączeniu z głosową obsługą poprzez Siri lub asystenta Google, w zależności od podłączonego urządzenia. Każdy z modeli pozwala podłączać wiele urządzeń źródłowych.

Słuchawki są dostępne w kolorach: ciemny grafit i biały.

Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless - ceny

• Bowers & Wilkins PI7: 1799 zł
• Bowers & Wilkins PI5: 1149 zł

Źródło: Audio Klan

Może Cię zainteresować
BOWERS & WILKINS testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu