Słuchawki Beyerdynamic DT 770 PRO X Limited Edition wkrótce dostępne

22 lutego 2024 Sprzęt

Z okazji 100-lecia istnienia firma Beyerdynamic z Heilbronn prezentuje nową wersję modelu DT 770 PRO X w wersji limitowanej. Słuchawki można było zobaczyć i posłuchać podczas targów NAMM Show 2024.

Beyerdynamic DT 770 PRO X LE są produkowane w Niemczech i rozszerzają właściwości referencyjnego modelu DT 770 PRO o najnowszą technologię przetwornika, odłączany przewód oraz zwiększony komfort noszenia. Będą dostępne w sklepie internetowym Beyerdynamic oraz u specjalistycznych sprzedawców od końca kwietnia.

Model limitowanej edycji bazuje na przetworniku STELLAR.45, od 2021 roku zapewniającym precyzyjną reprodukcję dźwięku w słuchawkach studyjnych DT 700 PRO X i DT 900 PRO X. Zwiększoną elastyczność oferuje 3-metrowy, wymienny kabel z 3-pinowym mini złączem XLR.

Czytaj również testy słuchawek beyerdynamic

Beyerdynamic DT 770 PRO X LE

Kolejną nowością jest umieszczone w pałąku wgłębienie, które chroni potencjalnie wrażliwe na ból obszary głowy, zapewniając szczególne wysoki komfort noszenia. Jak zwykle w przypadku słuchawek studyjnych Beyerdynamic, opaska na głowę i welurowe poduszki nauszników można w razie potrzeby wymienić.

Już na pierwszy rzut oka wiać, że nowe słuchawki to hołd dla modelu DT 770 PRO. Jubileuszowy emblemat wytłoczony w kolorze srebrnym nawiązuje bowiem do 100-letniej historii tradycyjnego niemieckiego producenta.

Beyerdynamic DT 770 PRO X LE

Dostępność i cena

Słuchawki Beyerdynamic DT 770 PRO X LE będą dostępny od końca kwietnia w sugerowanej cenie detalicznej 899 zł w sklepie internetowym na stronie www.beyerdynamic.com oraz u specjalistycznych sprzedawców.

Źródło: Konsbud Hi-Fi

BEYERDYNAMIC testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu