David Garrett wraca do Polski na trzy koncerty

Koncerty

Ponieważ skala próśb i apeli o ponowny występ artysty przybrała podobno niespotykane dotąd rozmiary, David Garrett wraca do nas krótko po łódzkim koncercie. Artysta zagra tym razem w Krakowie, Warszawie i Gdańsku w ramach trasy "EXPLOSIVE – LIVE".

Dodano: 9 marzec 2017

W łódzkiej hali Atlas Arena powitało Garretta 6 000 fanów. Jego elektryzujące interpretacje rockowych i popowych przebojów, takich jak "Purple Rain", "They Don`t Care About Us", czy "Viva La Vida", a także mistrzowskie wykonania własnych kompozycji (między innymi "Furious" i "Explosive") spotkały się z żywiołowym odbiorem.

David Garrett w swojej twórczości zaciera granice między Mozartem, a Metallicą. Ceniony za zapoczątkowanie mody na muzykę crossover i niebywałą wirtuozerię z wielką swobodą wykonuje zarówno najbardziej skomplikowane kompozycje muzyki klasycznej, jak i znane ze stadionów rockowe hity.

Artysta sprzedał miliony biletów na swoje koncerty. Ma na swoim koncie 23 złote płyty oraz 16 platynowych, przyznanych mu w tak różnych krajach, jak: Hong Kong, Niemcy, Meksyk, Tajwan, Brazylia, czy Singapur.

Źródło: materiały prasowe

Koncerty

październik

25

środa

Gdzie: Tauron Arena, ul. Stanisława Lema 7

Godz.: 20:00

Bilety: od 190 zł do kupienia na www.eventim.pl.

październik

26

czwartek

Gdzie: Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Godz.: 20:00

Bilety: od 190 zł do kupienia na www.eventim.pl.

październik

27

piątek

Gdzie: Ergo Arena, Plac Dwóch Miast 1
Godz.: 20:00
Bilety: od 190 zł do kupienia na www.eventim.pl.

Audio - wrzesień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Nagrody EISA zdobywają coraz większe znaczenie, jako że nasze grono poszerza się o ekspertów z całego świata, a nie tylko z Europy. W tym roku przedstawiamy ponad 30 nagród dla urządzeń stereo i wielokanałowych, high-endowych i budżetowych. Kolumny, słuchawki, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj