Ray Wilson w łódzkiej Wytwórni

Koncerty

W czwartek 27 kwietnia w łódzkim Klubie Wytwórnia wystąpi Ray Wilson, były wokalista Genesis. Szkocki frontman zaprezentuje zarówno największe przeboje grupy, jak i materiał autorski.

Dodano: 10 kwiecień 2017

W trakcie tej części trasy Ray Wilson odwiedzi Polskę, Niemcy, Holandię, Austrię i Szwajcarię. Artyście będzie towarzyszył zespół muzyków w największym siedmioosobowym składzie. W repertuarze, obok dobrze znanych przebojów jak: "Mama", "Land of Confusion", "Congo", "Follow you Follow me" czy "Jesus he Knows me", pojawiają nie prezentowane wcześniej przez Ray`a kompozycje legendarnego Genesis oraz najnowsze solowe utwory Szkota. Na pewno nie zabraknie piosenek z dwóch ostatnich płyt wydanych w ubiegłym roku - "Song for a Friend" oraz "Makes me Think of Home".

- Cieszę się, że wystąpimy w Łodzi. Tu zawsze mogę liczyć na wierną publiczność i serdeczne przyjęcie. Tym razem zagramy nowy program. Nie powinno też zabraknąć utworów, które zawsze jest dobrze wspomnieć. Bardzo dobrze wspominam ostatni koncert w Łodzi, przywozimy tym razem duży, rockowy skład. Wystąpią min.: mój brat Steve oraz świetny gitarzysta Ali Ferguson. Nie zabraknie oczywiście klasyków Genesis, w tym nie prezentowanych wcześniej kompozycji z albumu "Calling All Stations". Zagramy także utwory z najnowszych albumów, pojawi się parę niespodzianek" - mówi o łódzkim koncercie Ray Wilson.

Ray Wilson w łódzkiej Wytwórni

Źródło: Wytwórnia
Fot. Zdjęcia: mat. pras. organizatora

Koncerty

kwiecień

27

czwartek

Gdzie: Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie: 129, 149 zł do kupienia na www.tixer.pl, w kasie Klubu Wytwórnia oraz sieci sprzedaży Eventim (Salony Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn i in.).

 

Audio - wrzesień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Nagrody EISA zdobywają coraz większe znaczenie, jako że nasze grono poszerza się o ekspertów z całego świata, a nie tylko z Europy. W tym roku przedstawiamy ponad 30 nagród dla urządzeń stereo i wielokanałowych, high-endowych i budżetowych. Kolumny, słuchawki, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj