Magdalena Tul w listopadzie Warszawie

Koncerty

Magdalena Tul, wokalistka i kompozytorka, znana m.in. z programu "Jaka to melodia" i reprezentantka Polski w podczas konkursu Eurowizja 2011, wystąpi w warszawskiej Stodole. Koncert odbędzie się 7 listopada.

Dodano: 12 wrzesień 2017

Magdalena Tul ma na swoim koncie dwa albumy - wydany w 2007 roku, utrzymany w stylistyce funkowej, z dużą dawką improwizacji, debiutancki "V.O.H-Victory of Heart" oraz "Brave" z 2014 r., na której znajdziemy kilkanaście premierowych kompozycji napisanych głównie przez Magdę. Usłyszymy tu dojrzałą artystkę, która ma niezwykłe umiejętności wokalne, śpiewa niebanalne piosenki w oryginalnych aranżacjach. Gościnnie na płycie wystąpili chór Sound`n`Grace oraz Derrick McKenzie (Jamiroquai).

Obecnie Magda pracuje nad nowym albumem, który będzie podzielony na dwie różne stylistycznie części. Nadejście nowego materiału zwiastuje utwór "Closer".

Źródło: Stodoła
Fot. Arcadius Mauritz

Koncerty

listopad

07

wtorek

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 20:00

Bilety: 

- Przedsprzedaż: 40 zł
- W dniu koncertu: 50 zł

Do kupienia w kasie Klubu Stodoła oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl i www.ticketpro.pl.

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj