Anita Lipnicka & The Hats w Warszawie

Koncerty

Anita Lipnicka powraca z nowym materiałem, czyli albumem "Miód i dym". W dniu premiery płyty, 17 listopada, wystąpi w warszawskiej Stodole w towarzystwie formacji The Hats.

Dodano: 25 wrzesień 2017

Płytę promują dwa znakomicie przyjęte przez fanów utwory - "Ptasiek", który jesienią 2016 roku przez wiele tygodni nie schodził z czołówki Trójkowej Listy Przebojów, oraz "Z miasta", który zadebiutował w rozgłośniach 14. lipca i od tej pory utrzymuje się w pierwszej dziesiątce Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Nad produkcją albumu "Miód i dym" czuwała sama Anita Lipnicka do spółki z realizatorem dźwięku Łukaszem Olejarczykiem.

Podczas koncertu artystka wykona również starsze kompozycje. Na scenie towarzyszyć będzie artystce formacja The Hats, którą tworzą: Bartosz Niebielecki - bębny, Kamil Pełka - bas, Piotr Świętoniowski - instrumenty klawiszowe oraz Bartek Miarka - gitary.

Źródło: Stodoła

Koncerty

listopad

17

piątek

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 20:00

Bilety:

- Przedsprzedaż: Kat. I 69 zł, Kat.II 59 zł
- W dniu koncertu: Kat.I 79 zł, Kat.II 69 zł

Do kupienia: w kasie klubu Stodoła oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl i www.ebilet.pl.

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj