Ana Moura we Wrocławiu

Koncerty

Jednna z największych światowych gwiazd muzyki fado, Ana Moura, wystąpi przed wrocławską publicznością i zaprezentuje materiał z płyty "Moura". Koncert odbędzie się 18 lutego.

Dodano: 13 grudzień 2017

Ana Moura zachwyciła Princ`a i muzyków The Rolling Stones, a na jej płycie gra sam Herbie Hancock. Zaczęła śpiewać będąc małą dziewczynką, ale później, jako nastolatka, preferowała nowoczesne style. W końcu jednak trafiła do Domu Fado "Senhor do Vinho", gdzie odkrył ją producent Jorge Fernando.

Artystka dysponuje mocnym i przejmującym głosem, ale stawia przede wszystkim na intymność i kameralność. Jej aranżacje nie przytłaczają nadmiarem instrumentów (najczęściej śpiewa z towarzyszeniem niewielkiego zespołu), a interpretacje są dalekie są od melodramatycznych wykonań Marizy. W rodzinnej Portugalii stała się gwiazdą od pierwszej płyty "Guarda-me a Vida na Maoî" wydanej w roku 2003.

Koncerty

luty

18

niedziela

Gdzie: Impart, ul. Mazowiecka 17

Godz.: 19:00

Bilety: 70 zł / 120 zł / 150 zł

Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio