Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Kazik i Kwartet ProForma w warszawskiej Stodole

Kazik i Kwartet ProForma w warszawskiej Stodole

Koncerty

Dodano: 13 grudzień 2017

Po sukcesie styczniowego koncertu w Warszawie i znakomitym przyjęciu najnowszej płyty "Tata Kazika kontra Hedora" Kazik z Kwartetem ProForma wracają do Stodoły. Koncert został zaplanowany na 3 lutego 2018 r.

Historia współpracy muzyków sięga roku 2012, kiedy to Kwartet zaprosił wokalistę KULT-u do wspólnego wykonania kilkunastu piosenek autorstwa Stanisława Staszewskiego podczas jednego z koncertów. Projekt miał być jednorazowy, a zaowocował opracowaniem wspólnego programu koncertowego złożonego z piosenek Taty oraz kilku piosenek Kazika, rzadko bądź nigdy nie wykonywanych na żywo. Ostatecznie muzycy powołali do życia pełnoprawny projekt Kazik & Kwartet ProForma.

W 2015 roku wydali wspólny album "Wiwisekcja" na którym znalazły się interpretacje takich utworów jak "Oddalenie", "Sztos", "Deszczowe psy" czy "Gdybym wiedział to co wiem". Następnie muzycy wydali koncertowe wydawnictwo DVD "Diwidisekcja", na którym pojawił się składający się z 31 utworów set. 19 maja do sklepów trafiła wspólna płyta Kazika Staszewskiego i Kwartetu ProForma. Ostatecznie wydawnictwo otrzymało tytuł "Tata Kazika kontra Hedora".

Źródło: Stodoła

Koncerty

luty

03

sobota

Kazik i Kwartet ProForma - Warszawa

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 19:00

Bilety: 69 zł (stojące), 99 zł (balkon)

Do kupienia w kasie klubu oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl i www.ticketclub.pl.

Pozostałe newsy muzyczne Zobacz wszystkie
Zobacz także
Audio - czerwiec 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Znowu kolumny.... Ale tym razem polecam test pięciu modeli za ok. 4000 zł nie tylko dlatego, że można w nim znaleźć propozycje warte uwagi, ale też dlatego, że znalazły się w nim konstrukcje, które swoim indywidualizmem, kontrowersyjnością, brzmieniem nawet ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio