Kazik i Kwartet ProForma w warszawskiej Stodole

Koncerty

Po sukcesie styczniowego koncertu w Warszawie i znakomitym przyjęciu najnowszej płyty "Tata Kazika kontra Hedora" Kazik z Kwartetem ProForma wracają do Stodoły. Koncert został zaplanowany na 3 lutego 2018 r.

Dodano: 13 grudzień 2017

Historia współpracy muzyków sięga roku 2012, kiedy to Kwartet zaprosił wokalistę KULT-u do wspólnego wykonania kilkunastu piosenek autorstwa Stanisława Staszewskiego podczas jednego z koncertów. Projekt miał być jednorazowy, a zaowocował opracowaniem wspólnego programu koncertowego złożonego z piosenek Taty oraz kilku piosenek Kazika, rzadko bądź nigdy nie wykonywanych na żywo. Ostatecznie muzycy powołali do życia pełnoprawny projekt Kazik & Kwartet ProForma.

W 2015 roku wydali wspólny album "Wiwisekcja" na którym znalazły się interpretacje takich utworów jak "Oddalenie", "Sztos", "Deszczowe psy" czy "Gdybym wiedział to co wiem". Następnie muzycy wydali koncertowe wydawnictwo DVD "Diwidisekcja", na którym pojawił się składający się z 31 utworów set. 19 maja do sklepów trafiła wspólna płyta Kazika Staszewskiego i Kwartetu ProForma. Ostatecznie wydawnictwo otrzymało tytuł "Tata Kazika kontra Hedora".

Źródło: Stodoła

Koncerty

luty

03

sobota

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 19:00

Bilety: 69 zł (stojące), 99 zł (balkon)

Do kupienia w kasie klubu oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl i www.ticketclub.pl.

Audio - grudzień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tym razem nietrudno wskazać najważniejszy test numeru - to porównanie pięciu wzmacniaczy zintegrowanych, w cenie 7000–9000 zł. Pokazują nie tylko swoją własną kondycję, ale też dobrze demonstrują zmiany wśród ogółu wzmacniaczy. Każdy ma na pokładzie DAC-a, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj