Tarja Turunen i Stratovarius na wspólnych koncertach w Polsce

Koncerty

Tarja Turunen znów w Polsce. Tym razem w ramach trasy A Nordic Symphony zagości w Gdańsku i Krakowie. U jej boku, jako support, wystąpi grająca elodyjny power metalfińska formajcja Stratovarius.

Dodano: 17 maj 2018

Tarja Turunen jest bez wątpienia jest jedną z najsympatyczniejszych i najbardziej charyzmatycznych postaci w świecie metalu. To z nią na wokalu Nightwish nagrał swoje najbardziej kultowe albumy i zyskał wielką sławę poza rodzinną Finlandią. Od 2005 roku artystka z powodzeniem pracuje na własne konto, realizując zarówno projekty metalowe, jak i klasyczne.

Solową karierę zaczęła od albumu "My Winter Storm" (2007), który pokrył się platyną w Finlandii, a w Niemczech złotem. Później morobek Tarji powiększyły jeszcze trzy albumy (ostatni to "Shadow Self" z 2016 roku), a także kilka EP-ek, płyt koncertowych, DVD, wydawnictwo z muzyką klasyczną. W bogatej kolekcji Finki znajdziemy też płyty nagrane z okazji świąt Bożego Narodzenia, czy gościnne występy w piosenkach Scorpions i Within Temptation.

Źródło: KnockOut Productions

Koncerty

październik

24

środa

Gdzie: klub B90, ul. Elektryków

Godz.: 19:00

Bilety: w cenie 120 zł do kupienia na www.eventim.pl

październik

25

czwartek

Gdzie: Klub Studio, ul. Budryka 4

Godz. 18:45

Bilety: 120/140 zł

Do kupienia na www.sklep.knockoutprod.net i eventim.pl

Audio - styczeń 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Testem pięciu kolumn w cenie 3400 zł (za parę) rozpoczynamy trzyodcinkowy cykl - za miesiąc pięć konstrukcji nieco droższych (3600-3900 zł), ale wciąż wolnostojących, a za dwa miesiące - pięć podstawkowych, w tym samym zakresie ceny. Warto zebrać komplet informacji, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj