Prog In Park II z Anathemą jako headlinerem. Koncerty w sierpniu

Koncerty

Druga edycja festiwalu Prog In Park przed nami. Koncert odbędzie się 18 sierpnia w warszawskim Parku Sowińskiego. Wśród wykonawców pojawią się m.in. Anathema i Sons Of Apollo.

Dodano: 6 czerwiec 2018

Aktualizacja 6 sierpnia 2018: W związku z odwołaniem europejskiej części trasy Sons of Apollo, w tym koncertu w ramach Prog in Park, festiwal zmienia lokalizacje i odbędzie się w klubie Progresja. W zastępstwie Sons Of Apollo wystąpi formacja Tides From Nebula. Organizator umożliwia zwrot biletów.


Brytyjska Anathema wystąpi jako headliner. Z pewnością usłyszymy materiał z ostatniej płyty formacji pt. "The Optimist", która została uznana za Album Roku podczas Progressive Music Awards. Warto w tym miejscu również wspomnieć, że w Polsce album dotarł do wysokiego, siódmego miejsca notowania OLiS. Do wcześniej ogłoszonych Sons Of Apollo oraz Ihsahn dołączają również Leprous oraz Postcards From Arkham.

Więcej informacji na www.knockoutprod.net

Źródło: KnockOutProductions

Koncerty

sierpień

18

sobota

Gdzie: klub Progresja, ul. Fort Wola 22

Godz.: 16:10

Bilety: 185/200 zł; do kupienia na www.sklep.knockoutprod.net

Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio