Lykke Li wystąpi na warszawskim Torwarze

Koncerty

Lykke Li na jedynym koncercie w Polsce. Artystka wystąpi 9 listopada na warszawskim Torwarze.

Dodano: 8 sierpień 2018

Lykke Li zadebiutowała w 2008 roku albumem "Youth Novels", który szerokim echem odbił się wśród fanów brzmień indie – również w Polsce. Single takie jak "Litte Bit" czy "Dance, Dance, Dance" zyskiwały miliony odtworzeń w sieci. Drugą płytą ("Wounded Rhymes") artystka umocniła swoją pozycję na rynku. To z tego albumu pochodzi największy do tej pory przebój wokalistki – "I Follow Rivers".

Lykke Li ma na koncie trzy płyty studyjne (jedna z nich została okrzyknięta "Płytą Roku" przez The New York Times i Rolling Stone) i występy na najważniejszych festiwalach na świecie - w tym Glastonbury, Coachella i Lollapalooza. Jakiś czas temu zawiesiła działalność na rzecz poświęcenie czasu rodzinie (urodziła dziecko), by powrócić na scenę pod nazwą LIV w szwedzko-amerykańskim projekcie stworzonym z Andrew Wyattem z grupy Miike Snow.

W czerwcu tego roku Lykke Li powróciła z albumem "so sad so sexy", w nieco bardziej popowej odsłonie, zbierając przy tym bardzo dobre recenzje. Materiał wyprodukowała Lykke Li i Malay (Lorde, Frank Ocean) a teksty napisane zostały przez Lykke i Ilsey Juber (Beyonce, Drake, Kanye, Majid Jordan), z którą artystka współpracuje od dłuższego czasu. Singlem promującym album jest utwór "Deep End".

Źródło: Go-Ahead

Koncerty

listopad

30

poniedziałek

Gdzie: Hala Torwar COS, ul. Łazienkowska 6a

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 149 zł do kupienia na www ebilet.pl i www.biletomat.pl. 

Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio