Lykke Li wystąpi na warszawskim Torwarze

Koncerty

Lykke Li na jedynym koncercie w Polsce. Artystka wystąpi 9 listopada na warszawskim Torwarze.

Dodano: 8 sierpień 2018

Lykke Li zadebiutowała w 2008 roku albumem "Youth Novels", który szerokim echem odbił się wśród fanów brzmień indie – również w Polsce. Single takie jak "Litte Bit" czy "Dance, Dance, Dance" zyskiwały miliony odtworzeń w sieci. Drugą płytą ("Wounded Rhymes") artystka umocniła swoją pozycję na rynku. To z tego albumu pochodzi największy do tej pory przebój wokalistki – "I Follow Rivers".

Lykke Li ma na koncie trzy płyty studyjne (jedna z nich została okrzyknięta "Płytą Roku" przez The New York Times i Rolling Stone) i występy na najważniejszych festiwalach na świecie - w tym Glastonbury, Coachella i Lollapalooza. Jakiś czas temu zawiesiła działalność na rzecz poświęcenie czasu rodzinie (urodziła dziecko), by powrócić na scenę pod nazwą LIV w szwedzko-amerykańskim projekcie stworzonym z Andrew Wyattem z grupy Miike Snow.

W czerwcu tego roku Lykke Li powróciła z albumem "so sad so sexy", w nieco bardziej popowej odsłonie, zbierając przy tym bardzo dobre recenzje. Materiał wyprodukowała Lykke Li i Malay (Lorde, Frank Ocean) a teksty napisane zostały przez Lykke i Ilsey Juber (Beyonce, Drake, Kanye, Majid Jordan), z którą artystka współpracuje od dłuższego czasu. Singlem promującym album jest utwór "Deep End".

Źródło: Go-Ahead

Koncerty

listopad

09

piątek

Gdzie: Hala Torwar COS, ul. Łazienkowska 6a

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 149 zł do kupienia na www ebilet.pl i www.biletomat.pl. 

Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj