Marillion Weekend ponownie w łódzkiej Wytwórni

Koncerty

Marillion Weekend to impreza, której historia sięga roku 2002. Wtedy to zespół po raz pierwszy odbył cykl trzech weekendowych koncertów. W Polsce pierwszy raz w ubiegłym roku. Teraz Marillion powraca.

Dodano: 24 sierpień 2018

Po wielkim sukcesie zarówno artystycznym, jak i komercyjnym pierwszego Marillion Weekend formacja ponownie zdecydowała się na zorganizowanie swojej imprezy w Polsce. I znów w Łodzi, w znakomitym Klubie Wytwórnia.

W ciągu trzech kwietniowych wieczorów 2019 roku w Klubie Wytwórnia w Łodzi Marillion zagra trzy zestawy utworów, inny każdego dnia. W niedzielę będzie można usłyszeć m.in. wykonany w całości album "Happiness Is The Road", piątek i sobota to wieczory niespodzianek. Każdego dnia na scenie pojawią się też polskie zespoły supportujące, specjalnie wybrane przez Marillion.

Dotychczas Weekendy odbyły się (nie licząc Polski) w różnych miastach m.in. Wielkiej Brytanii, Holandii, Kanady oraz Chile.

Ceny trzydniowych karnetów zaczynają się od 399 zł.

Koncerty

kwiecień

12

piątek

Gdzie: klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 399 zł do kupienia na www.eventim.pl.

kwiecień

13

sobota

Gdzie: klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 399 zł do kupienia na www.eventim.pl.

kwiecień

14

niedziela

Gdzie: klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 399 zł do kupienia na www.eventim.pl.

Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj