Marillion Weekend ponownie w łódzkiej Wytwórni

Koncerty

Marillion Weekend to impreza, której historia sięga roku 2002. Wtedy to zespół po raz pierwszy odbył cykl trzech weekendowych koncertów. W Polsce pierwszy raz w ubiegłym roku. Teraz Marillion powraca.

Dodano: 24 sierpień 2018

Po wielkim sukcesie zarówno artystycznym, jak i komercyjnym pierwszego Marillion Weekend formacja ponownie zdecydowała się na zorganizowanie swojej imprezy w Polsce. I znów w Łodzi, w znakomitym Klubie Wytwórnia.

W ciągu trzech kwietniowych wieczorów 2019 roku w Klubie Wytwórnia w Łodzi Marillion zagra trzy zestawy utworów, inny każdego dnia. W niedzielę będzie można usłyszeć m.in. wykonany w całości album "Happiness Is The Road", piątek i sobota to wieczory niespodzianek. Każdego dnia na scenie pojawią się też polskie zespoły supportujące, specjalnie wybrane przez Marillion.

Dotychczas Weekendy odbyły się (nie licząc Polski) w różnych miastach m.in. Wielkiej Brytanii, Holandii, Kanady oraz Chile.

Ceny trzydniowych karnetów zaczynają się od 399 zł.

Koncerty

kwiecień

12

piątek

Gdzie: klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 399 zł do kupienia na www.eventim.pl.

kwiecień

13

sobota

Gdzie: klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 399 zł do kupienia na www.eventim.pl.

kwiecień

14

niedziela

Gdzie: klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 399 zł do kupienia na www.eventim.pl.

Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj