David Duchovny w warszawskiej Stodole

Koncerty

Dla dorastających w latach 90. być może zawsze będzie agentem Moulderem z "Archiwum X", nieco młodsi kojarzą go z zupełnie inną działalnością artystyczną, np. muzyczną. Prezentujący tym razem swoje zdolności wokalne David Duchovny przyjedzie teraz do Polski.

Dodano: 20 wrzesień 2018

W 2015 roku David Duchovny wydał swój pierwszy studyjny album "Hell of Highwater", co pozwoliło mu zaprezentować się szerszej publiczności jako wokalista i gitarzysta. 9 lutego 2018 roku światło dzienne ujrzała jego druga płyta "Every Third Thought".

Duchovny wyruszył w promującą album trasę po Europie, Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii i Australii. W 2019 roku planuje wrócić do Europy i ruszyć w drugą już trasę po kontynencie.

David Duchovny to jeden z najbardziej uznanych aktorów Hollywood. Był gwiazdą najpopularniejszego serialu z pogranicza fantastyki i thrillera lat 90. "Z archiwum X" oraz wielokrotnie nagradzanego "Californication".

Nominowany do niezliczonej ilości nagród, zdobywca Złotego Globu w 1997 i 2007 roku. Jest reżyserem trzech odcinków "Z Archiwum X", komedii "Głowa do góry" oraz jednego z odcinków serialu "Kości".

Artysta napisał dwie powieści: "Holy Cow" oraz "Bucky F*cking Dent", ciepło przyjęte przez fanów, które znalazły się na liście Bestsellerów The New York Times.

Źródło: Go-Ahead

Koncerty

luty

15

piątek

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 19:00 (wejście)

Bilety: 139 zł / 160 zł (w dniu koncertu / miejsca stojące)

Do kupienia na: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn. Bilety będą również dostępne w kasie klubu oraz na www.stodola.pl.

Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj