SLASH feat. Myles Kennedy and The Conspirators w Łodzi

Koncerty

Nie znać Slasha, to jakby nie wiedzieć, czym jest gitara. Teraz na własne oczy (i uszy) będzie można się przekonać, dlaczego do dziś muzyk jest jednym z najpopularnijeszych gitarzystów na świecie. W lutym po raz czwarty wystąpi bowiem w Polsce.

Dodano: 20 wrzesień 2018

Koncert odbędzie się w Łodzi, a u boku Slasha wystąpią Myles Kennedy z The Conspirators. Wszystko to w ramach trasy promującej najnowszy krążek muzyka pt. "Living The Dream", który ukaże się już 21 września.

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Znany z występów w takich zespołach jak Guns N` Roses, Slash`s Snakepit, Velvet Revolver a także solowej działalności. Magazyn "Time" umieścił go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów Gitary Elektrycznej Wszech Czasów, a jego riff do utworu "Sweet Child o`Mine" uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu "Total Guitar". Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem.

W 2007 r. gwiazda Slasha pojawiła się tuż obok gwiazd Jimmy`ego Page`a i Jimiego Hendrixa na Hollywood Walk of Fame.

Z samym tylko Guns N` Roses Slash sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak np. Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder.

Źródło: Metal Mind

Koncerty

luty

12

wtorek

Gdzie: Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 220 zł do kupienia na www.eventim.pl, www.biletin.pl, www.ebilet.pl

Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj