Jason Derulo na warszawskim Torwarze

Koncerty

5 ciężarówek, 4 autobusy, 125 osób wyspecjalizowanej obsługi, 30 kilogramów lodu w kostkach, 120 ręczników i gigantycznych rozmiarów scena z wybiegiem. To wszystko w związku z koncertem i dla Jasona Derulo, który wystąpi w Warszawie już 30 października.

Dodano: 25 wrzesień 2018

Artysta zaśpiewa w Warszawie na Torwarze, a wraz z nim na scenie pojawią się goście specjalni - Marcus & Martinus oraz wciąż wspinający się na listy przebojów zespół LZ7 jako support.

Jason Derulo zaprezentuje zaś w Polsce utwory pochodzące z nowej, długo wyczekiwanej płyty "777". Koncert przygotowano z rozmachem. Scena ma być niebotycznych rozmiarów, sam "wybieg" dla muzyka będzie miał 15 metrów szerokości i 20 metrów długości. Warto więc znaleźć się w jego zasięgu. Artystę będzie można oglądać na 3 ogromnych ekranach LED, na których ukażą się ponadto rozmaite wizualizacje.

Źródło: MJM Prestige

Koncerty

październik

30

wtorek

Gdzie: COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Godz.: 20:30

Bilety: w cenie od 165 zł można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów empik na terenie całego kraju

Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj