TOTO wraca do Polski i zagra w Sopocie

Koncerty

W sopockiej Operze Leśnej wystąpi zespół, który niemal co roku z chęcią gra dla naszej publiczności. TOTO, bo mowa o twórcach niezapomnianych kawałków jak "Africa" czy "Rosanna", da swój koncert w czerwcu, świętując raz jeszcze swoje 40-lecie działalności.

Dodano: 11 październik 2018

TOTO wyruszyło w trasę "40 Trips Around the sun" na początku 2018 roku, żeby celebrować swoje 40. urodziny. Zainteresowanie publiczności poszczególnymi przystankami zmusiło artystów do jej przedłużenia o kolejny obrót słońca i następne koncerty. Po zimowej wizycie TOTO tym razem odwiedzi Polskę na progu wakacji.

Nie ma wątpliwości, że TOTO przeżywa obecnie renesans popularności na świecie. Najnowsza kompilacja hitów kapeli "40 Trips Around The Sun" zadebiutowała w Top 40 w ośmiu krajach w marcu 2018 roku. Niedawno Weezer przerobił klasyczne piosenki "Rosanna" i "Africa", przykuwając dzięki temu wielką uwagę mediów i uzyskując przeszło 20 mln streamów. Przełożyło się to na wzrost zainteresowania oryginałami TOTO. "Africa" na Spotify ma już wynik 422 mln streamów. Toto odwdzięczyło się młodszym kolegom, coverując ich słynny utwór "Hash Pipe".

TOTO sprzedało przeszło 40 mln płyt na całym świecie.

Źródło: KnockOut Productions

Koncerty

czerwiec

25

wtorek

Gdzie: Opera Leśna, ul. Moniuszki 12

Godz.: 20:30

Bilety: w cenie 189/349 zł do kupienia na www.sklep.knockoutprod.net

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj