Years & Years na warszawskim Torwarze

Koncerty

Years & Years w Polsce. Grupa wystąpi na warszawskim Torwarze i będzie promować swój najnowszy krążek "Palo Santo". Koncert zaplonowano na listopad.

Dodano: 16 październik 2018

Years & Years powstali w 2010 r., jednak na ich debiutancką płytę musieliśmy poczekać pięć lat. Krążek nosi tytuł "Communion" i bez wątpienia był jednym z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nie zabrakło na nim przebojowych singli - z "King" i "Desire" na czele, ale też spokojniejszych propozycji, jak wieńczące krążek "Memo".

Pomimo młodego wieku muzycy mogą się pochwalić już sporym doświadczeniem scenicznym - w 2014 roku występowali na licznych festiwalach (m.in. Bestival, Latitude czy Tauron) i supportowali Sama Smitha. Rok 2015 był dla ich kariery przełomowy. Nie tylko wydali płytę, lecz także zwyciężyli w kolejnej edycji prestiżowego plebiscytu BBC Sound.

Warszawski koncert odbędzie się w ramach trasy promującej płytę "Palo Santo", na której da się zaobserwować zwrot zespołu w stronę muzyki z różnych zakątków świata. Years & Years na "Palo Santo" sięgają po futurystyczny pop, czerpiąc inspirację nie tylko z kultowych dzieł sci-fi, też także z dorobku artystów jak David Bowie, Prince czy Lady Gaga.

Singlem promującym płytę jest "If You`re Over Me".

Źródło: Go-Ahead

Koncerty

luty

01

piątek

Gdzie: COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a 

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie 139-189 zł do kupienia na: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj