Nosowska na tłusto i basta - trasa koncertowa 2019

Koncerty

W lutym 2019 r. czeka nas pięć koncertów NOSOWSKIEJ, która będzie promować swoją nową płytę BASTA - jak mówi, jej najważniejszą. Pierwszym z miast, które odwiedzi artystka, będzie Wrocław.

Dodano: 18 październik 2018

Katarzyny Nosowskiej nie da się opisać w kilku zdaniach, bo gdy tylko Hey ma wolne, artystka solo - choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza. Ostatnio eksploruje sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików "A ja żem jej powiedziała..." stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja stała się już bestsellerem.

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, właśnie ukazał się jej kolejny solowy album "BASTA". Tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. Płyta jest zbiorem jedenastu bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów. Jam sama Nosowska mówi - "to najważniejsza płyta".

Nowy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas, już prawie w całości wyprzedanej, jesiennej trasy koncertowej - NOSOWSKA na tłusto i zimą 2019 na drugiej części trasy NOSOWSKA na tłusto i BASTA.

Źródło: Good Taste Production / Kayax

Koncerty

luty

08

piątek

Gdzie: Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 79 zł do kupienia na www.eventim.pl

luty

09

sobota

Gdzie: Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice, plac Sławika i Antalla 1

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie 99 zł do kupienia na www.eventim.pl

luty

10

niedziela

Gdzie: Klub Studio, ul. Budryka 4

Godz.: 19:00

Bilety: w cenie od 79 zł do kupienia na www.eventim.pl

luty

16

sobota

Gdzie: Stary Maneż, Słowackiego 23

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 79 zł do kupienia na www.eventim.pl

luty

27

środa

Gdzie: Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 79 zł do kupienia na www.eventim.pl

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj