Diana Krall na koncercie w Krakowie

Koncerty

Diana Krall ponownie w Polsce. Jedna z najbardziej popularnych jazzowych wokalistek odwiedzi Kraków już 28 czerwca 2019 roku. Koncert odbędzie się w Tauron Arenie.

Dodano: 29 listopad 2018

Diana Krall urzeka słuchaczy swoim subtelnym głosem już ponad 25 lat. Pierwsze wielkie sukcesy odniosła w latach 90., a jej płyty regularnie pokrywały się wtedy złotem i platyną. Największą sławę przyniósł jej album "When I Look in Your Eyes" z 1999 roku, który aż 52 tygodnie spędził na szczycie jazzowego notowania Billboardu i przyniósł Dianie aż dwie nagrody Grammy.

W nowym tysiącleciu artystka nie spoczęła na laurach, stale nagrywając i koncertując. Ostatnia jej płyta, nagrana z Tonym Bennettem, zatytułowana "Love Is Here To Stay" z piosenkami George`a i Iry Gershwinów, ukazała się w 2018 r. i zajęła pierwsze miejsce na liście Top Jazz Albums Billboardu.

W trakcie swoich tras koncertowych Diana Krall nie omijała Polski, a każdy jej koncert był niezwykle ciepło przyjmowany przez publiczność ceniącą sobie jej bogaty dorobek, z którym już w czerwcu odwiedzi Kraków. W czerwcu artystka zaprezentuje przekrojowy repertuar uwzględniający jej najważniejsze utwory i największe przeboje.

Czytaj recenzje płyt Diany Krall

Źródło: KnockOut Productions

Koncerty

czerwiec

28

piątek

Gdzie: Tauron Arena, ul. Stanisława Lema 7

Godz.: 20:00

Bilety: 229-399 zł – przedsprzedaż; 249-419 zł - w dniu koncertu

Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj