Jamiroquai w maju w Krakowie

Koncerty

Jamiroquai, pionierzy gatunku future funk i autorzy hitów "Virtual Insanity", czy "Cosmic Girl" już niedługo zawitają do Polski. Zespół wystąpi 23 maja w TAURON Arena Kraków.

Dodano: 4 styczeń 2019

Formacja powstała na początku lat 90., założona przez charyzmatycznego Jay Kaya. Zadebiutowała krążkiem "Emergency on Planet Earth" w 1993 roku, na zawsze odmieniając postrzeganie muzyki pop.

Lista nagród, jakie otrzymał zespół, jest długa, a są na niej Grammy czy Brit Awards. Jamiroquai zapisali się też w Księdze Rekordów Guinnessa jako autorzy najlepiej sprzedającego się albumu funk wszech czasów. Ogółem do rąk fanów trafiło 25 mln płyt Jamiroquai.

Jedyne w swoim rodzaju koncerty Jamiroquai, podczas których na scenie towarzyszyli im m.in. Diana Ross czy Stevie Wonder, przeszły do historii jako jedne z największych wydarzeń w historii. Zapoczątkowana w latach 90. fala popularności w zasadzie nie słabnie do dziś.

Koncerty

maj

23

czwartek

Gdzie: Tauron Arena, ul. Stanisława Lema 7

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 229 zł do kupienia na www.eventim.pl

Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj