David Garrett wraca do Polski na trzy koncerty

Koncerty

W ramach trasy koncertowej "Unlimited - Greatest Hits - Live" odbywającej się z okazji 10-lecia kariery muzycznej na trzy koncerty przyjedzie do Polski David Garrett. Przywitają go Kraków, Łódź i Gdańsk.

Dodano: 4 styczeń 2019

Unlimited, czyli nieograniczony. Takiego przymiotnika można by użyć, mówić o Davidzie Garrecie. Paganini wśród gwiazd muzyki pop w swojej twórczości zaciera bowiem granice między Mozartem a Metalliką. Garrett odnajduje się w każdej muzycznej roli - wykonuje najbardziej zawiłe kompozycje klasyczne z najlepszymi na świecie dyrygentami i orkiestrami, ale też gra najbardziej emocjonuje hity rocka stadionowego.

David Garrett sprzedał dotąd miliony biletów i zdobył 24 złote i 16 platynowych nagród w krajach rozrzuconych po całym świeci - m.in. Hongkongu, Niemczech, Meksyku, Tajwanie, Brazylii i Singapurze.

Pierwszy z polskich koncertów odbędzie się 4 października.

Koncerty

październik

04

piątek

Gdzie: Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 190 zł do kupienia na www.eventim.pl

październik

05

sobota

Gdzie: Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 190 zł do kupienia na www.eventim.pl

październik

06

niedziela

Gdzie:  ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 190 zł do kupienia na www.eventim.pl

Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj