Michael Bublé w Łodzi i Krakowie

Koncerty

16 listopada ukazała się długo oczekiwana nowa płyta Michaela Buble, zatytułowana "Love". W tym roku kanadyjski wokalista przyjedzie do Polski, by zaprezentować nowy materiał.

Dodano: 4 styczeń 2019

Michael Bublé sprzedał dotąd ponad 60 milionów płyt, bestsellerem będzie z pewnością również jego najnowszy album. Znajdziemy na nim klasyki muzyki popularnej, takie jak "My Funny Valentine", czy "La Vie En Rose", w wysmakowanych aranżacjach i niepowtarzalnej interpretacji. Są tam również premierowe kompozycje, wśród których szczególne miejsce zajmuje utwór "Forever Now" opowiadający o bezwarunkowej miłości ojcowskiej i płynącej z niej sile.

"Potrzebowałem tego albumu, jest dla mnie formą terapii. Bardzo komfortowo czuję się z tymi piosenkami, z tym gatunkiem muzycznym, to jest esencja mojej osobowości" – mówi wokalista.

43-letni Kanadyjczyk ma na koncie pięć wyprzedanych światowych tras. Przedsmak tego, co czeka polskich fanów, Michael dał na koncercie dla 150 tysięcy osób, który odbył się na początku października w Sydney. "Ten facet trzyma publiczność w garści. Jego głos absolutnie zapanował nad całym stadionem" – napisał w recenzji dziennikarz "Sydney Morning Herald".

Koncerty

wrzesień

19

czwartek

Gdzie: Atlas Arena, Bandurskiego 7

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 380 zł do kupienia na www.eventim.pl 

wrzesień

20

piątek

Gdzie: TAURON Arena Kraków, Stanisława Lema 7

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 380 zł do kupienia na www.eventim.pl

Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj