The Dumplings w marcu w Warszawie

Koncerty

Justyna Święs i Kuba Karaś, czyli The Dumplings, 29 marca wystąpią na deskach stołecznej Stodoły. Zjawiskowy duet zaprezentuje materiał z najnowszej płyty "RAJ".

Dodano: 4 styczeń 2019

"RAJ" to trzeci studyjny album The Dumplings, w całości napisany, skomponowany i wyprodukowany przez twórców "No Bad Days" (Fryderyk w kategorii Debiut za 2014 rok) i "Sea You Later" (nominacja do Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku). Muzycznie to wciąż elektropop na najwyższym poziomie, w charakterystycznym dla zespołu stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalszy.

"Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. Zdecydowaliśmy się na to, aby wszystkie teksty były po polsku. Można w nich znaleźć wiele odniesień do różnych tekstów kultury: m.in. filmu "Zapach kobiety", literatury Tołstoja i Cortazara. Postawiliśmy również na krótką, ale treściwą formę, płyta ma 8 utworów" - mówią Justyna i Kuba.

Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. Duet zagrał do tej pory setki koncertów, zarówno na festiwalach showcase`owych takich jak Liverpool Sound City czy Europavox we Francji, jak i regularnych festiwalach polskich i zagranicznych: Off Festival, Grape Festival, Open`er, Colours of Ostrava, Sziget Festival. The Dumplings występowali również w Tokio, Paryżu, Londynie i Meksyku oraz na legendarnym festiwalu dla młodych zespołów – SXSW w Austin w Teksasie.

Źródło: Stodoła

Koncerty

marzec

29

piątek

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 20:00

Bilety: 

- Przedsprzedaż: 66 zł (stojące), 100 zł (balkon)
- Od 1 marca: 73 zł (stojące), 110 zł (balkon)

Do kupienia w kasie Klubu oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl i www.ticketclub.pl.

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj