Marek Dyjak śpiewa piosenki Przemysława Gintowskiego. Koncert we Wrocławiu

Koncerty

Za niespełna 3 miesiąe, bo 3 kwietnia, w Sali Gotyckiej we wrocławskim Starym Klasztorze odbędzie się koncert promujący najnowszą płytę Marka Dyjaka, który zaprezentuje materiał z płyty "Dyjak Gintrowski".

Dodano: 4 styczeń 2019

Album zawiera piosenki wybitnego barda w nowych, zupełnie świeżych, niebanalnych aranżacjach Marka Tarnowskiego i Jerzego Małka, muzyków na co dzień grających w zespole Marka Dyjaka. Nowe aranże szlagierów narzuciły mu zupełnie inne spojrzenie na dotychczasowe wersje utworów, ponadto wpłynęły na decyzję o zmianie instrumentarium, w którym nie usłyszymy gitary.

Płyta została dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i przygotowana we współpracy z Narodowym Centrum Kultury i Kayax Production & Publishing.

Źródło: Ethnojazz.pl

Koncerty

kwiecień

03

środa

Gdzie: Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie: 80 zł/60 zł/45 zł do kupienia w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz za pośrednictwem stron: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl i www.empikbilety.pl; rezerwacje: bilety@o2.pl

Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj