Dream Theater na Prog In Park w Warszawie

Koncerty

Już 22 lutego odbędzie się premiera nowego albumu Dream Theater. W ramach trasy "The Distance Over Time Tour" formacja zawita w Warszawie i zagra w klubie Progresja. Koncert odbędzie się pierwszego dnia festiwalu Prog In Park.

Dodano: 13 styczeń 2019

Oprócz promowania nowej płyty - "Distance Over Time", na której znajduje się 10 kawałków - Dream Theater będzie świętować 20-lecie albumu "Metropolis pt. 2 Scenes from a Memory".

Występ na Prog In Park w Warszawie będzie częścią dużego cyklu "The Distance Over Time Tour". Koncertowa setlista będzie składać się z utworów z nowej płyty, najbardziej znanych utworów z repertuaru Dream Theater oraz dużej części materiału, który znalazł się na albumie "Metropolis pt. 2 Scenes from a Memory". Wspomniana płyta, która jest uważana za jedno z największych osiągnięć zespołu, celebruje w tym roku swoje 20-lecie.

Trzecia edycja festiwalu Prog In Park odbędzie się w dniach 12-13 lipca i po raz pierwszy przybierze formę festiwalu dwudniowego. W pierwszy dzień zaprezentują się: Opeth, Fish, Tesseract, Soen, Sermon, natomiast dzień później wystąpią: Dream Theater oraz Richie Kotzen. Nie jest to oczywiście pełny line-up festiwalu - wkrótce będziemy informować o kolejnych artystach.

Źródło: KnockOut Productions

Koncerty

lipiec

12

piątek

Gdzie: Scena Letnia klubu Progresja, ul. Fort Wola 22

Godz.: 15:00 (otwarcie klubu)

Bilety i karnety: 189-210 zł / 239-260 zł / 379-400 zł; do kupienia www.sklep.knockoutprod.net, www.eventim.pl, www.progresja.com/events

Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj