André Rieu and his Johann Strauss Orchestra w Polsce

Koncerty

André Rieu jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych na całym świecie muzyków naszych czasów. Uznawany za nowoczesnego "Króla Walca" od Meksyku po Australie, André Rieu występuje rocznie przed widownią liczącą 600 000. W tym roku zawita do Polski i da koncerty w trzech miastach.

Dodano: 18 styczeń 2019

"Ta wspaniała muzyka pozwala mi wnieść radość życia i humor do świata. Wszystko jest dozwolone na moich koncertach: śmiech, płacz, taniec, śpiew. Emocje są sekretem mojego sukcesu" - mówi artysta. Wraz z 60-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największą prywatną orkiestrą na świecie, charyzmatyczny Holender podróżuje po całym świecie od ponad 30 lat. We wrześniu, podczas World Tour 2018, odwiedził USA i Kanadę, w październiku Argentynę a w listopadzie dał koncerty w Australii i Wielkiej Brytanii.

Andre Rieu sprzedał ponad 40 milionów płyt CD i DVD, 30 razy znalazł się na 1. pozycji na listach przebojów i zdobył 500 platynowych nagród. Jego filmy na YouTube osiągnęły do tej pory ponad miliard wyświetleń. Ponad 3,4 miliona fanów obserwuje Króla Walca na Facebooku.

Koncerty

maj

30

czwartek

Gdzie: TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Godz.: 20:00 

Bilety: w cenie od 190 zł do kupienia na www.eventim.pl

maj

31

piątek

Gdzie: Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7

Godz.: 20:00 

Bilety: w cenie od 280 zł do kupienia na www.eventim.pl

czerwiec

01

sobota

Gdzie: Ergo Arena, Plac Dwóch Miast 1

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 190 zł do kupienia na www.eventim.pl

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj