The Sisters Of Mercy w Krakowie i Warszawie

Koncerty

The Sisters Of Mercy ponownie przyjedzie do Polski, tym razem wczesną jesienią 2019 roku. Zespół zagra w październiku we wrocławskim klubie A2 oraz w krakowskim klubie Studio.

Dodano: 25 styczeń 2019

The Sisters Of Mercy rozpoczęli działalność w 1980 roku, w Leeds. Legendarna już formacja została powołana do życia przez chimerycznego i obdarzonego niesamowitym głosem wokalistę Andrew Eldritcha. I choć od dawna nie nagrywa i nie wydaje płyt, jest inspiracją dla wielu wykonawców reprezentujących przeróżne gatunki muzyczne.

Zespół ma na koncie trzy albumy studyjne, dwie składanki, trzy EP-ki i kilkanaście singli. Teraz możemy liczyć na reedycje oraz kompilacje. Ale kapela Eldritcha regularnie koncertuje, odgrywając przed publicznością swoje najsłynniejsze kompozycje, których trochę ma w zanadrzu, by wspomnieć "Lucretia My Reflection", "Temple Of Love", "Dominion", "Vision Thing", "More", "This Corrosion". Andrew lubi do Polski przyjeżdżać, wielką sympatią darzy między innymi Kraków, w którym występował już parokrotnie.

Źródło: Knock Out Productions

Koncerty

październik

06

niedziela

Gdzie: klub A2, ul. Góralska 5

Godz.: -

Bilety: 130 zł przedsprzedaż, 150 zł w dniu koncertu (do kupienia od 28 stycznia)

październik

07

poniedziałek

Gdzie: klub Studio, ul. Budryka 4

Godz.: -

Bilety: 130 zł przedsprzedaż, 150 zł w dniu koncertu (do kupienia od 28 stycznia)

Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj