Zacznij Od Bacha - Zbigniew Wodecki Tribute Band w Krakowie

Koncerty

W kwietniu w Krakowie, w teatrze Variete, odbędzie się koncert w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu w wykonaniu grupy Zacznij od Bacha Zbigniew Wodecki Tribute Band, która zawiązała się pół roku po śmierci artysty.

Dodano: 19 luty 2019

Zespół zaprezentuje utwory artysty od roku '76, przez '86, '95 aż do dziś, w tym też oczywiście najbardziej znane piosenki: "Pszczółka Maja", "Lubię wracać tak gdzie byłem" czy "Zacznij od Bacha".

Jak twierdzą członkowie zespołu: "Zdajemy sobie w zupełności sprawę, że kunsztu muzycznego, wrażliwości i genialności wspomnianego artysty nigdy nie zdołamy dogonić, jednak naszym celem jest przypomnienie wszystkim, że Jego dorobek to nie tylko "Pszczółka Maja", "Zacznij od Bacha" czy "Z Tobą chcę oglądać świat". Chcemy wziąć Państwa na wycieczkę po twórczości Zbigniewa Wodeckiego począwszy od roku '76, przez '86, '95 aż do dziś. W ten sposób pragniemy przedstawić zarówno te najbardziej rozpoznawalne utwory jak i te mniej znane perełki polskiej muzyki, które każdy powinien znać".

Skład:

Karol Berger - wokal
Łukasz Malinowski - gitara
Piotr Malinowski - gitara basowa
Dawid Buras - instrumenty klawiszowe
Adrian Rybka - perkusja

Źródło: Galicja Productions

Koncerty

kwiecień

13

sobota

Gdzie: Teatr Variété ul. Grzegórzecka 71

Godz.: 19:00

Bilety:

- Przedsprzedaż 50 zł, 60 zł, 70 zł 

- W dniu koncertu: 60 zł, 70 zł, 80 zł

Do kupienia w systemach Ticketmaster i eBilet oraz na teatrvariete.pl.

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj