Voo Voo w kwietniu w warszawskiej Stodole

Koncerty

15 lutego światło dzienne ujrzał najnowszy album Voo Voo "Za niebawem", który zbiera znakomite recenzje branży oraz fanów. Już 14 kwietnia zespół zaprezentuje materiał z nowej płyty w warszawskiej Stodole.

Dodano: 21 marzec 2019

Voo Voo nagrywało swoim stałym składzie. Produkcją albumu wraz z Wojciechem Waglewskim zajął się Emade – Piotr Waglewski. On też jak przy ostatnim albumie miksował płytę. Jak mówił przed premierą krążka lider zespołu - "nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą".

Od premiery poprzedniego znakomicie przyjętego albumu Voo Voo pt. "7" minęły już dwa lata. Tak więc czas najwyższy na nowości i na nową trasę koncertową, która wystartuje z początkiem wiosny 2019.

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem był Wojciech Waglewski (ur. 1953) - kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta i wokalista.

Źródło: Stodoła

Koncerty

kwiecień

14

niedziela

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 19:00

Bilety: 59 zł i 99 zł do kupienia na www.stodola.pl oraz za pośrednictwem stron www.stodola.pl i www.ticketclub.pl 

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj