Jerzy Filar w warszawskiej Stodole

Koncerty

We wtorek 23 kwietnia na małej scenie w Klubie Stodoła Jerzy Filar zagra wyjątkowy koncert: "Dwie Dusze" U-Rodziny.

Dodano: 27 marzec 2019

Tradycyjne, już jak co roku, Jerzy Filar wystąpi w warszawskiej Stodole na specjalnym urodzinowym koncercie. Na scenie zobaczymy także Jacka Cygana zespół Mikroklimat. Ania Kuczok zagra na wiolonczeli, Ela Domińczak na pile, Lidia Filar zaśpiewa, a Emilka Filar zagra na saksofonie i zaśpiewa. Będą też goście niespodziewani.

"Mam nadzieje, że ten wieczór przebiegnie w rodzinnej atmosferze z humorem, i jak zwykle ze znakomitym udziałem publiczności" - mówi artysta.

Podczas koncertu usłyszymy kompozycje Jerzego Filara do tekstów Jacka Cygana, najbardziej znane utwory z repertuaru zespołu "Nasza Basia Kochana", m. in. "Samba Sikoreczka", " Za szybą" oraz piosenki z autorskich albumów "Cienie" i "Dwie Dusze". Jerzy Filar planuje grać przy tym na gitarze i harmonijce ustnej z towarzyszeniem zespołu w składzie: Andrzej Kwiatek Kwiatkowski - perkusja, akordeon; Piotr Engwert - gitara basowa; Stanisław Szczyciński - fortepian i śpiew; Barbara Sobolewska – śpiew.

Źródło: Stodoła

Koncerty

kwiecień

23

wtorek

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 19:30

Bilety: w cenie 60 i 70 zł do kupienia w klubie Stodoła oraz na www.ticketmaster.pl

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj