Smolik // KEV FOX w warszawskiej Stodole

Koncerty

Już 10 kwietnia w warszawskiej Stodole, na Open Stage, wystąpi duet SMOLK//KEV FOX. Artyści promować będą materiał z najnowszej EP, "Queen of Hearts".

Dodano: 5 kwiecień 2019

Na "Queen of Hearts" składają się cztery utwory. Epka to efekt sesji nagraniowej, jaka miała miejsce w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.

Jesienią zespół wyruszył w krótką trasę koncertową, podczas której zagrał m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie. Po zakończonej trasie promującej to miniwydawnictwo muzycy zabierają się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.

Ciekawostką jest fakt, że przy okazji pracy nad EPką powstał także film w technologii VR (premiera 8 czerwca 2018). Utwór "All The Saints" został natomiast wykorzystany w reklamie jednego z banków.

Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali Fryderyka w kategorii Elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie Smolika i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva nabierają kompletnie nowej energii.

Źródło: Stodoła

Koncerty

kwiecień

10

środa

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 19:00

Bilety: w cenie 69 zł i 75 zł do kupienia na www.stodola.pl i www.ticketclub.pl oraz w kasie klubu

Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj