9. edycja Enter Enea Festival już w czerwcu

Koncerty

Enter Enea Festival to międzynarodowy festiwal muzyczny pod dyrekcją artystyczną Leszka Możdżera. Jego 9. edycja odbędzie się w dniach 17-19 czerwca Poznaniu, nad Jeziorem Strzeszyńskim.

Dodano: 22 maj 2019

Podczas festiwalu prezentowane są projekty premierowe oraz projekty specjalne Leszka Możdżera, program odzwierciedla także jego muzyczne fascynacje. Bogato reprezentowana jest scena jazzowa, występują muzycy szukający inspiracji na przecięciu się sztuk i stylistyk. Czekają nas liczne spotkania muzyki improwizowanej, ludowej, klasycznej z muzyką elektroniczną czy sztuką słowa.

W dniach 17-19 czerwca na jednej scenie spotkają się wybitni muzycy, których nie da się zamknąć w gatunkowych szufladkach. W trakcie trzech dni zabrzmią m.in. bałkańska orkiestra dęta, operowy śpiew, elektroniczny jazz i fortepianowy koncert solowy.

Enter Enea Festival łączy w tym roku różne żywioły. Na jednej scenie usłyszymy muzykę z Turcji, Macedonii czy Ukrainy, ale też wirtuozów perkusji, instrumentów klawiszowych czy gitary, grających na światowych jazzowych scenach.

Program festiwalu jest dostępny na stronie www.enterfestival.pl.

Źródło: materiały prasowe

Koncerty

czerwiec

17

poniedziałek

Gdzie: jezioro Strzeszyńskie + ABC Gallery (ul. Koszalińska 15)

Godz.: 20:00

Bilety: imprezy niebiletowane

czerwiec

18

wtorek

Gdzie: ABC Gallery - zbiórka (ul. Koszalińska 15) + jezioro Strzeszyńskie

Godz.: 19:00 

Bilety: w cenie od 90 zł do kupienia na www.eventim.pl

czerwiec

19

środa

Gdzie: ABC Gallery - zbiórka (ul. Koszalińska 15) + jezioro Strzeszyńskie

Godz.: 19:00 

Bilety: w cenie od 90 zł do kupienia na www.eventim.pl

Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj