Eros Ramazotti na warszawskim Torwarze

Koncerty

Eros Ramazzotti to jeden z najpopularniejszych włoskich wokalistów, obecny na scenie od lat 80. i koncertujący z powodzeniem do dziś. Wkrótce zaśpiewa w Polsce.

Dodano: 28 maj 2019

Eros Ramazotti cieszy się ogromną popularnością oraz sympatią fanów na wszystkich kontynentach. W ciągu ponad 30-leniej kariery wydał 18 albumów studyjnych i sprzedał ponad 40 milionów płyt. Do jego najbardziej znanych krązków należą m.in. "Tutte storie" oraz wysoko notowane "Eros" i "Dove c'e musica".

Artysta wylansował wiele międzynarodowych przebojów, np. "Parla con me", "Più bella cosa", "Un'emozione per sempre" i słynny duet z Tiną Turner "Cose della vita". Występował z takimi gwiazdami, jak Joe Cocker, Luciano Pavarotti, Rod Stewart i Elton John.

Źródło: Makroconcert

Koncerty

październik

20

niedziela

Gdzie: Hala Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Godz.: 18:00

Bilety: w cenie 199 zł do kupienia za pośrednictwem stron: www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK.

Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj