White Lies w listopadzie zagrają w Warszawie

Koncerty

White Lies przyjeżdżają do Polski. Czasu do koncertu pozostało dużo, bo aż pół roku, czekać jednak warto, bo w warszawskiej Stodole zabrzmi na żywo debiutancki album formacji "To Lose My Life".

Dodano: 11 czerwiec 2019

Pierwszy album brytyjskiego trio ukazał się w 2009 r. Aby uczcić dekadę pełną sukcesów, muzycy postanowili zagrać kilka urodzinowych koncertów. I całe szczęście, że Warszawa znalazła się w orbicie ich zainteresowań. Bilety będą do kupienia już niedługo, dodajmy, że pierwszy koncert w Londynie wyprzedał się w kilka godzin.

"To Lose My Life" został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i okazał się jedną z najważniejszych płyt wydanych w 2009 roku w Wielkiej Brytanii. Perkusista, Jack Lawrence-Brown, wspomina, że trasa koncertowa promująca ten krążek była przełomowym momentem i pozwoliła uformować White Lies jako muzyków.

Źródło: Stodoła

Koncerty

listopad

20

środa

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 18:00

Bilety: Bilety będą dostępne w ogólnej sprzedaży od piątku, 14 czerwca od 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w czwartek, 13 czerwca o 10.00 i zakończy się w piątek o 09:00

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj