Dave Douglas - Engage w Pardon, To Tu

Koncerty

Po raz drugi w warszawskim jazzowym klubie Pardon, To Tu wystąpi Dave Douglas z zespołem. Koncert już 17 lipca.

Dodano: 9 lipiec 2019

Dave Douglas to trębacz, kompozytor i lider zespołu, który wraz z nim tworzą gitarzysta, członek formacji Tortoise, Jeff Parker, wspołpracujaca z Art Ensemble Of Chicago wiolonczelistka Tomeka Reid, kontrabasista Nick Dunston i perkusistka Kate Gentile.

"Trębacz, kompozytor, producent, wydawca, autor muzycznego podcastu a przede wszystkim improwizator. Właściwie trudno uwierzyć, że ma dopiero 56 lat. W swym muzycznym dorobku ma przecież 16 lat i ponad 20 płyt z Masadą Johna Zorna, projekty z artystami tak odmiennymi jak Anthony Braxton i Sheryl Crow - z Suzan Vegą i Hanem Benninkiem, Fredem Herschem i Myrą Melford, Urim Cainem i Patricią Barber - i tak dalej i tak dalej.

Wreszcie, co wszak najważniejsze, mamy jego autorskie przedsięwzięcia: Brass Ecstasy, Keystone, a ostatnio kwintet Soundprints z Joe Lovano i własny kwintet pełen młodzieży na czele z Jonem Irabagonem, Lindą Oh, Mattem Mitchelem i Rudym Roystomem. Wielu z nas słyszy w życiu mniej płyt i zespołów niż Dave Douglas nagrał a niemal w każdym muzycznym zjawisku, w którym brał udział, stawał się postacią pierwszoplanową" - Kajetan Prochyra (Jazzarium.pl).

Źródło: Pardon, To Tu

Koncerty

lipiec

17

środa

Gdzie: Pardon, To Tu, Aleja Armii Ludowej 14

Godz.: 20:45

Bilety: 59 zł - 69 zł 

Bilety są dostępne za pośrednictwem strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., lub w dniu koncertu (od godziny 19:00) na bramce i od 19.06.2019 w Pardon, To Tu przy barze (kolekcjonerskie bilety). Liczba miejsc siedzących jest ograniczona

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj