The Dumplings w warszawskiej Stodole

12 września 2019 Koncerty

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 20 grudnia, w warszawskiej Stodole wystąpi formacja The Dumplings. Kincert odbędzie się w ramach pożegnalnej trasy PRZYKRO MI, zwiastującej przerwę w działalności zespołu.

"Kochani!!! Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i nas wspieracie w tym co robimy. Teraz postanowiliśmy chwilkę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę, pozbierać nowe doświadczenia i wrócić ze zdwojoną siłą!!! Ale zanim to nastąpi zapraszamy na naszą ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas! Przybywajcie!!!" - tymi słowami Justyna Święs i Kuba Karaś zaprosili fanów do udziału w koncertach w ramach pożegnalnej trasy PRZYKRO MI.

The Dumplings, laureaci Nagrody Fryderyk w kategorii Debiut za 2014 rok, grają nowoczesną elektronikę nasiąknięta głębokim basem. Zespół ma na koncie trzy albumy: "No Bad Days", "Sea You Later" i "Raj". Ten ostatni ukazał się 21 września 2018 i był nominowany do Fryderyka 2019, w kategorii "Album Roku Pop Alternatywny".

"- Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. Zdecydowaliśmy się na to, aby wszystkie teksty były po polsku. Można w nich znaleźć wiele odniesień do różnych tekstów kultury: m.in. filmu "Zapach kobiety", literatury Tołstoja i Cortazara. Postawiliśmy również na krótką, ale treściwą formę, płyta ma 8 utworów" – podsumowali Justyna Święs i Kuba Karaś.

Źródło: Stodoła

Koncerty
20
The Dumplings - Warszawa
Grudzień /
 Warszawa

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 20:00

Bilety: 

- Przedsprzedaż: 66 zł (stojące), 100 zł (balkon)
- Od 20 listopada: 73 zł (stojące), 110 zł (balkon)

Do kupienia w kasie klubu oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl i www.ticketclub.pl

Live Sound & Installation luty 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta luty 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio luty 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio luty 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu