SABINA w warszawskich Hybrydach

19 listopada 2019 Koncerty

W połowie września SABINA wydała swój debiutancki album "Lepidoptera", na którym znalazło się jedenaście electro-popowych utworów. W środę 11 grudnia w warszawskim klubie Hybrydy odbędzie się jej premierowy koncert, na którym zabrzmi cały materiał z płyty. Zespół przygotowuje specjalnie na ten wieczór aranżacyjne niespodzianki.

Płyta "Lepidoptera" jest osobistą opowieścią SABINY podszytą electro-popowym brzmieniem. Utwory powstawały w ważnym dla niej okresie, kiedy kończyła Łódzką Szkołę Filmową i rozpoczynała zmagania z dorosłym życiem. Filmówka była dla niej od samego początku miejscem czerpania niezliczonych inspiracji, z kolei zderzenie z rzeczywistością po ukończeniu szkoły przyniosło wiele nowych, mocnych doświadczeń, które wyraźnie odcisnęły swój ślad w tekstach piosenek.

SABINA, koncertem premierowym w Hybrydach, spełnia swoje kolejne muzyczne marzenie: "Długo dojrzewałam do zaprezentowania swojego autorskiego materiału. Wiele lat chowałam się za czyimiś utworami, ucząc się w szkole muzycznej, czy jako aktorka grając na scenach teatralnych. Teraz zebrałam się na odwagę, aby bardziej otworzyć się przed publicznością i spróbować zawalczyć o swoje artystyczne marzenia" - mówi wokalistka.

W Hybrydach SABINA wraz z zespołem zagra wszystkie utwory z płyty "Lepidoptera". Będą również niespodzianki. "Chcemy aby koncert od którego wszystko się zacznie był niezapomniany. Pracujemy nad scenografią, kostiumami, nowymi aranżacjami utworów, a wszystko po to żeby zaskoczyć naszych słuchaczy i sprawić, by ten wieczór był wyjątkowy przede wszystkim dla nich. Dlatego gorąco zapraszam wszystkich fanów popowych brzmień, którzy chcieliby świętować razem z nami efekt ponad dwuletniej pracy nad płytą – dodaje.

Źródło: Smile PR

Koncerty
11
Sabina - Warszawa
Grudzień /
 Warszawa

Gdzie: klub Hybrydy, ul. Złota 7/9

Godz.: 20:00

Bilety: 49 zł (do 30.11) i 59 zł do kupienia w salonach empik i aplikacji Going

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista wrzesień - październik 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio listopad 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu