Whitesnake w kwietniu w warszawskiej Stodole

17 grudnia 2019 Koncerty

W przyszłym roku Whitesnake rusza w światową trasę koncertową, świętując 40-lecie działalności na scenie. Na liście miast, która kapela zamierza odwiedzić, znalazła się Warszawa. Podczas trasy Flesh & Blood formacja zagra piosenki ze studyjnego albumu wydanego przez Frontiers w maju 2019 roku i oczywiście największe przeboje z okresu całego swojego istnienia.

Założony przez Davida Coverdale`a Whitesnake ma w swoim dorobku wiele albumów pokrytych platyną, a w repertuarze piosenki, które wielokrotnie znajdowały się na listach 10 najlepszych hitów na świecie. Brawura, talent i pasja sprawiły, że Whitesnake utwierdził się na pozycji wieloletniego i nieprzemijającego ulubieńca publiczności, który już w 2020 roku powróci ze swoją trasą koncertową.

W skład grupy wchodzą: David Coverdale (wokal), Reb Beach (gitara), Joel Hoekstra (gitara), Michael Devin (bas), Tommy Aldrdgr (perkusja) i Michele Luppi (klawisze) niedawno wydała swój 13. studyjny album.

Jak powiedział głównodowodzący zespołem: "Jesteśmy najprawdę podekscytowani i nie możemy się doczekać, żeby zagrać w Warszawie w 2020 roku, W ten sposób chcemy kontunuować świętowanie 40-lecia powstania Whitesnake. (...) Jestem zaszczycony i niezmiernie wdzięczny, że mogę brać udział w trasach na cały świecie przez ponad 40 lat, świętując i przeżywając niesamowite chwile z milionami osób… Wszystkimi tymi, którzy są ze mną podczas tej wspaniałej przygody… Naprawdę kocham moją pracę i zawsze będę... Ponad 4 dekady ŚWIETNEJ ZABAWY!! DZIĘKUJĘ".

Źródło: Stodoła

Koncerty
29
Whitesnake - Warszawa
Kwiecień /
 Warszawa

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 18:00 (wejście)

Bilety: w cenie do kupienia od 20 grudnia w kasie Klubu oraz za pośrednictwem serwisów: Ticket Club, Ticketmaster, LiveNation oraz na www.stodola.pl

Newsletter image
NEWSLETTER
Subskrybuj,
pobierz e-wydanie AUDIO,
bądź na bieżąco
Close icon
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, otrzymasz PDF
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta styczeń 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista listopad - grudzień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio grudzień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu