Andrea Bocelli wraca do Krakowa. Koncert w listopadzie 2024

21 czerwca 2023 Koncerty

Andrea Bocelli ponownie w Polsce i ponownie w Krakowie. Koncert tenora, który zaprezentuje swoje zarówno najnowsze, jak i najbardziej popularne utwory, został zaplanowany na 16 listopada 2024 r.

Andrea Bocelli śpiewał na największych scenach muzycznych świata wykonując utwory, takie jak: "Con te Partirò" i "Time To Say Goodbye", "Canto della Terra", "Vivere", "E Più Ti Penso", "Vivo per lei", "Nessun dorma" czy "Va pensiero". Jego twórczość jest wszechstronna i obejmuje tak muzykę operową, jak i popularną.

W trakcie swojej kariery Andrea Bocelli odbył liczne trasy koncertowe, występując w najbardziej prestiżowych salach i miejscach na świecie, takich jak La Scala, Metropolitan Opera, Wieża Eiffla, Statua Wolności czy w ostatnim czasie Zamek Windsor.

Jego talent został doceniony przez prezydentów, premierów, ministrów, książąt i królów. Współpracował z wieloma sławnymi artystami, w tym z Luciano Pavarottim, Arianą Grande, Jennifer Lopez, Christiną Aguilerą, Edem Sheeranem, Duą Lipą, Céline Dion, Tonym Bennettem i wieloma innymi.

Andrea Bocelli zdobył wiele prestiżowych nagród muzycznych, jego talent i wkład w muzykę przyniosły mu uznanie na arenie międzynarodowej. Artysta może pochwalić się m.in.: World Music Award, sześcioma statuetkami Classical Brit Award, Golden Globe (za piosenkę do filmu) czy nagrodą ECHO Klassic Awards. Bocelli ma również swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame.

Źródło: Makroconcert

 

Koncerty
16
Andrea Bocelli - Kraków
Listopad /
 Kraków

Gdzie: Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Godz.: 19:00

Bilety: w cenie od 289 zł do kupienia na www.eventim.pl

POZOSTAŁE NEWSY MUZYCZNE
Fender świętuje 70-lecie Stratocastera
Fender świętuje 70-lecie Stratocastera

Fender świętuje 70. rocznicę powstania gitary Stratocaster, niezrównanego i kultowego arcydzieła z wizjonerskiego portfolio założyciela firmy, Leo Fendera. Tym, co wyróżnia Stratocastera, jest nie tylko jego niezwykły rodowód, ale także zdolność wykraczania poza gatunek, poziom umiejętności i wszelkie parametry kwalifikacyjne. Uwielbiany przez entuzjastów muzyki Stratocaster zajmuje szczególne miejsce w sercach kolekcjonerów, doświadczonych profesjonalistów i oddanych fanów.

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu