Nosowska w marcu w Klubie Stodoła będzie promować album "Degrengolada"

26 stycznia 2024 Koncerty

16 marca 2024 w stołeczym klubie Stodoła Nosowska wystąpi w ramach trasy "Widzimy się wieczorem" promującej album "Degrengolada". Oprócz utworów z najnowszego krążka zabrzmią najważniejsze utwory z solowej kariery wokalistki.

Nosowska zawsze gra na własnych zasadach - tworząc muzykę, pisząc książki, kreując swoją obecność w mediach społecznościowych czy podejmując współprace z markami. Dzięki prawdzie i emocjom, które wkłada we wszystko co robi, wierzą i towarzyszą jej fanki i fani w każdym wieku.

Lata sukcesów w zespole Hey i z solowymi projektami nie osłabiły jej apetytu na nowe. Rok 2018 u Nosowskiej okazał się przełomowy. W maju nakładem wydawnictwa Wielka Litera ukazała się jej debiutancka powieść pt. "A ja żem jej powiedziała…". Książka stała się bestsellerem, sprzedając się w setkach tysiącach egzemplarzy.

W październiku 2018 światło dzienne ukazała z kolei współtworzona z Michałem "FOXEM" Królem płyta "BASTA" – bezkompromisowa, mocna, a momentami brutalna. Dwa lata później Nosowska potwierdziła swój pisarski talent wydając książkę "Powrót z Bambuko", która sukcesem nie ustępowała debiutowi.

Nosowska wydaje płytę wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia, za każdym razem redefiniując swoją muzyczną tożsamość. Po pięciu latach wraca z nowym muzycznym materiałem, kontynuując współpracę z FOXEM.

Najnowszy z nich, album "Degrengolada" ukazał się w maju 2023. Artystka znowu na przekór trendom nie stara się o poklask i nie łasi do szerokiego odbiorcy – są to piosenki dla ludzi, którzy lubią, kiedy muzyka coś znaczy.

Nosowskiej w Klubie Stodoła będzie towarzyszył jej niezawodny zespół w składzie: Michał FOX Król, Michał MALINA Maliński, Michał BUNIO Skrok i Miki Krajewski.

Źródło: Stodoła

Koncerty
16
Nosowska - Warszawa
Marzec /
 Warszawa

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10
Godz.: 19:00 
Bilety: w cenie 140 zł do kupienia na www.ticketclub.pl 

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta luty 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio styczeń 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu